PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500926}

Psy i koty: Odwet Kitty

Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore
5,8 6 514
ocen
5,8 10 1 6514
3,8 4
oceny krytyków
Psy i koty: Odwet Kitty
powrót do forum filmu Psy i koty: Odwet Kitty

o nie!!!to już przesada...jak dalej amerykanie będą się znencać nad kotami...jak by im zemby piłowali...niech biorom przyklad z garfilda
prucz tlustego kota...no wymyślcie rzerz jakiś film z dobrym kotem!!!
bo spiore was!!!!!!!!!!!!
ale bardzo fajny był film łowcy smoków XD............
a wy na co czekacie też wymyślać!!!
bobędzie z wami tak samo!!!!

użytkownik usunięty
mishina

bez przesady, to jest tylko film !
No właśnie masz Garfielda na pocieszenie, tam poniżają psa :)

A ja czekam na ten film. Jestem bardzo ciekaw, jaki on będzie. Jedynkę oglądałem mając 7 lat i podobała mi się bardzo. Czas wrócić do dziecinnych wspomnień :)

Maxus

był film o digssie,catherine,butchie,szymusiu,peeku,lou,panie tinlesie,kitty galore i nie pamiętam jak się nazywają 2 pozostali bohaterowie(oczywiście z internetu)

nazywa się odie chodzący na 2 łapach i ludzki głos w filmach animowanych nie poniża

mishina

Ja również czekam na ten film ^^ Widziałam pierwszą część w kinie i super, że będzie kolejna! I wcale na planie nie znęcali się nad tymi zwierzętami. One są wytresowane, a i każda scena jest powtarzana kilkakrotnie.

Alexia_4

dokładnie

mishina

skoro tak lubisz koty to wejdź na http://www.kolekcjawhiskas.pl/

ola_zurawska

ciekawe, którzy bohaterowie powrócą opocz kici...

GalaQXus

powrócili butch,peek,lou(starszy,kiedyś młodszy),pan tinkles ,a nowe to diggs,catherine,szymuś i kitty galore

patka_25

haha ale długa odpowiedz, juz to obejrzalem dawno

GalaQXus

no wiem,ale jaka długa odpowiedż?wytłumacz mi,proszę.

patka_25

w sensie ze po ponad trzech latach

GalaQXus

a-ha to już rozumiem,nawet przez 9 lat była odwet kitty 2 prawie troszeczkę 2013/14

mishina

Ludzie kolejny film w którym wredne koty chcą zawładnąć światem ale dzielne i bezinteresowne psy im to udaremniają. Normalnie idzie się porzygać

użytkownik usunięty
panCHUDY

Ja również czekam na ten film

był już film

panCHUDY

Popieram. Szczególnie śmieszy mnie, że rzekomo "pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a kot chce przejąć władzę nad człowiekiem i światem, a to udaremnia mu pies!". Pies to - przyjaciel może i tak, ale głównie od pokoleń SŁUGA człowieka (nie obrażam psów, broń Boże, sama mam dwa), z kolei kot zręcznie owinął sobie człowieka "wokół pazurka".

Shenda

Świetnie napisane, ale ja też czekam na ten film z niecierpliwością, bo lubie oglądać jak "złe" koty, co prawda tylko na początku ale wykazują swoja wredność i inteligencję :D

mishina

Ludzie, tu nie chodzi o tresowane koty do głupawego filmu tylko o stereotypy, które im ubliżają! Koty są wredne dla ludzi, którzy nie mają do nich podejścia. Nie są wredne z natury. Ja mam kotkę i nie zamieniłabym jej na innego futrzaka! :)) Mogliby już sobie darować ścieranie się kotów i psów. W realnym zyciu one sobie nie wchodza w drogę, chyba ze jedno z nich zachowa się nie fair i złamię jakąś regułę współżycia.

mishina

Chcę Ci zdradzić sekret. Otóż słownik ortograficzny wcale nie gryzie, nic Ci się nie stanie, jeśli do niego zajrzysz...

PS:
"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

syriusz97

Myślisz ze jak napiszesz coś takiego to będziesz bystry i poważany?

syriusz97

To tylko Pratchett. Każdy mógłby na to wpaść. Człowiek, który używa wykrzykników chce zwrócić uwagę na jakiś zaistniały problem. Wykrzykniki rzucaja się w oczy, przyciągając tym samym uwagę, o którą chodzi temu, kto ich używa.

marstas09

Ale fakt - inteligencją to ten uzytkownik nie grzeszy. ;]
pzdr

ocenił(a) film na 8
mishina

Widać że dziecko pisało ten post....Pierwsza sprawa nie ma dużych liter po kropkach,i na początku.Druga sprawa BŁĘDY.I trzecia sprawa kto by był tak głupi że nie wiedział by że oni udają?

użytkownik usunięty
mishina

Ejże nie przesadzaj! Ja osobiście mam 4 koty, uwielbiam Garfielda, ale kocham film "Psy i koty" mimo, że poniżają tak te zwierzęta. To fajna sprawa spojrzeć na świat z perspektywy "zwierząt agentów". PS - błędy ortograficzne ;P

mishina

Koty są złe i wszyscy to wiedzą.

dawidking2

Nie wszyscy, bo niektórzy lubią koty.

mishina

dokładnie ten tekst,co kitty galore z chrupkiem(myszką)mówiła o dwóch kocich bliżniakach o imieniu McDougall.

mishina

W tym filmie koty nie są gorsze. One po prostu nie lubią psów...

mishina

Na podstawie zakończenia tego nikomu niepotrzebnego sequela wywnioskować można, że może powstać część 3. Wikia dla tej "serii" już nawet ma artykuł ogłaszający, że premiera nastąpi w 2016 roku. Istnieje podejrzenie, że film ten (jak i potencjalne kontynuacje) powstał na fali przekonania, że wszystko może być 3D, zwłaszcza ochłapy dla najmłodszych widzów. Póki kolorowe i wystaje z ekranu, póty rodzice mają 1,5 godziny wolnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones