PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597097}

Psy mafii

Triple 9
6,4 29 805
ocen
6,4 10 1 29805
5,2 10
ocen krytyków
Psy mafii
powrót do forum filmu Psy mafii

6.3 ????...

ocenił(a) film na 8

Oceny na filmwebie są tak samo rzetelne jak polski sejm.

Pokusiłbym się o twierdzenie, że od czasów 'Gorączki' jest to jeden z najlepszych filmów akcji/kryminał
który nie zawiera zbędnej gadki, po prostu brak przerostu formy nad treścią. Bardzo dobry film polecam wszystkim pasjonatom takich kąsków.

ocenił(a) film na 8
Noizebeat

Dokładnie tak jak piszesz. Jest akcja, jest intryga, dobre aktorstw, beż zbędnego pieprzenia i słodzenia. Moim zdaniem bdb film a oceniany tutaj jak jakiś zwykły przeciętniak. Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 7
32ywis

Popieram

ocenił(a) film na 8
Noizebeat

Dziwne, że jeszcze nie pojąłeś, że najlepsze filmy na filmweb mają oceny między 6 a 7.

ocenił(a) film na 4
Noizebeat

Jest akurat odwrotnie co do formy i treści. Masz rację w jednym - jest to "kąsek dla pasjonatów".

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Pełna zgoda dobry film może nie jakiś wybitny ale należycie zrobiony bez zbędnych komuterowych efektów, jest intryga dobra gra aktorska i przede wszystkim daje do myślenia o naturze ludzkiej. Oceny nie powinny dziwić dla większości obecnych na Filweb ideałem filmu jest saga Szybcy i wściekli część za chwilę 14 ........

Krzypur

Po cholerę się wypowiadasz, jak ten film nie jest dla ciebie. Ja nie lubię filmów typu "Miś", "Rejs" ale się tam nie wpier,dalam i nie wygłaszam swoich wywodów, nie zaniżam im ocen, bo wiem, że to moja indywidualna sprawa, że nie przepadam za taką twórczością. Można sobie zobaczyć zwiastun i jak nie dla mnie, to nie oglądam i nie komentuje.

ocenił(a) film na 4
omen999

Bredzisz i tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Krzypur

Bredził.

ocenił(a) film na 6
omen999

Na jakiej podstawie twierdzisz że kolega Krzypur nie lubi takiego gatunku kina ? Po ocenie jednago filmu ?
Rzucasz się jak wesz łonowa. Bredzisz. Jak masz te swoje zasady to się ich trzymaj a nie narzucaj ich innym.

ocenił(a) film na 4
armarange

Z niektórymi nie da się w ogóle zamienić paru zdań, jeśli wiedzą (skąd?), że masz inne poglądy od nich. No i to słownictwo.

Noizebeat

Czyli imdb tak samo rzetelne jak filmweb...no i polski sejm

ocenił(a) film na 8
moscu

Przepraszam bardzo czym się różni imdb od filmwebu? Twierdzisz, że ludzie poza Polską są bardziej inteligentni czy co?

Noizebeat

Twierdzę, że mają inne spojrzenie na ocenianie kultury (w tym kina) niż Polacy. Weź np. film pod tytułem "Jurassic Park" - na filmwebie ledwo 7 na imdb..... U nas jest bardzo dużo skrajnych ocen typu 1/10 i 10/10 - czyli typowe trollowanie nie mające nic wspólnego z odrobiną rzetelności. Jestem pewien, że się ze mną zgodzisz w tym aspekcie. Jednocześnie mam nadzieję, że nie uraziłem Twojej polskości i patriotyzmu....

ocenił(a) film na 9
Noizebeat

Dokładnie tak jak piszesz. Ocenilam na 9 mimo że nie jestem fanką takiego gatunku filmów, na triple 9 poszłam spontanicznie i zostałam zahipnotyzowana. Sceneria, muza, akcja, wszystko!!! Świetny jest

ocenił(a) film na 8
Noizebeat

Jak najbardziej się zgadzam.

ocenił(a) film na 8
Noizebeat

Owszem bardzo dobry . Najpierw na film czekałem , potem zniechęciły mnie oceny a teraz wracam do pierwotnego zdania .

Noizebeat

Z porównywaniem do "Gorączki" to przesada, ale ja też jestem na plus.
Kino sensacyjne trochę w dawnym stylu - z ciężkim, dusznym klimatem, bez komputerowej "przeginki", no i o dziwo - NATURALNE KOLORY, a nie ohydne filtry.

ocenił(a) film na 8
jan_niezbedny0

Gdzie jest to porównanie do Gorączki ? Chyba czegoś nie zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 4
Noizebeat

A czym cie zachwycił ten fil że stał się dla CB ARCYDZIEŁEM :D ?

ocenił(a) film na 7
Noizebeat

Dla mnie też film OK

ocenił(a) film na 9
Noizebeat

Film świetny. Popieram. Już coraz mniej takich robią.

ocenił(a) film na 8
Noizebeat

Też zdziwiła mnie tak niska ocena. Wszytko tu się zgadza. Jest logiczna intryga, zaskakujący bohaterowie, nieoczywiste zwroty akcji. Świetne aktorstwo. W natłoku zdarzeń nie gubimy "nici porozumienia" z bohaterami, tzn. potrafimy zrozumieć ich motywacje. No i męskie ciacha :))) Ja dałam 8/10

ocenił(a) film na 5
Noizebeat

Ten film akurat zasługuje na taką ocenę, ile wynosi średnia. Żaden sztos. Plusy: wartkość akcji, względna naturalność scen z dreszczykiem, niezły scenariusz. Minusy: przeciętnie, nieco chaotycznie poprowadzone wątki, nie wiadomo było momentami, co kieruje tymi szkiełami, skąd u nich powiązania z ruską Kosher Nostrą ;) no nie wiem, blado to nakreślone; gra aktorów: do większości się nie doczepię, ale Harrelson nie przekonał mnie, na jakichś dziwnych notach tutaj, flegmatycznie, niepotrzebnie ćpuna z niego zrobili, po cholerę? no i na deser Winslet - w ogóle mnie nie przekonała, sztuczny, niekonsekwentnie używany akcent (groteskowa scena, w której prowadzi rozmowę przez tel, gościu mówi czystym rosyjskim, a ta klepie po angielsku w odpowiedzi, no żenada), sztucznie chłodna i bezemocjonalna, nie pasowało mi to w ogóle, zawiodła mnie na całej linii. Filmowi daję pięć, w miarę się to oglądało, ale tylko ze względu na sceny z Meksykanami, których nota bene świetnie dobrali, chyba prawdziwi gangsterzy w tym filmie wystąpili. Reszta zwyczajnie się nie zazębiała, a aktorzy tego nie uratowali.

Noizebeat

>"bo dla mnie to jeden z najlepszych filmów to dla każdego takim musi być"
Ocena, będąca średnią 27 tysięcy ocen jednostkowych jest "nierzetelna", za to "rzetelna" jest ocena jednego idioty xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones