PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597097}

Psy mafii

Triple 9
6,4 29 801
ocen
6,4 10 1 29801
5,2 10
ocen krytyków
Psy mafii
powrót do forum filmu Psy mafii

Drogi Filmwebie, czemu wyłączyłeś ocenianie tego filmu? Wczoraj byłem na przedpremierowym pokazie, mam brak możliwości oceny...
Wyjdź na przeciw XXIw, nie tylko Polska ocenia na filmwebie!
Pozdrawiam

tomvankus

Dalbym 8 gdyby nie koncowka...rozwleczona

ocenił(a) film na 8
oszczakiewicz11

To racja, do połowy świetny, potem zbytnio przekombinowany , daleko mu też do "Training Day", ale za ambitne próby
zostawię 8/10

ocenił(a) film na 7
tomvankus

A dlaczego akurat męskie? ;) Film jest przyzwoity, ale bez rewelacji. Do takich produkcji, jak np. "Gorączka", "Dzień próby", czy "Infiltracja" jest mu bardzo daleko. Mną nie wstrząsnął, niczym nie zaskoczył. Jest po prostu dobry, ale na kolana nie ma czym powalić.

ocenił(a) film na 7
EnigmaticEncounter

Byłem z żoną i bardzo jej się podobał tak jak i mnie. Czyli unisexowy ;)

ocenił(a) film na 6
tomvankus

Problemy pierwszego świata: nie możesz ocenić filmu na filmwebie

ocenił(a) film na 2
dixone

Szkoda mi smierci Daryla Dixona ktory byl krotko :(

ocenił(a) film na 2
Pawelczak123

Ale gafa!
Russel Welch!
No coz pomylki sie zdarzajo :3

ocenił(a) film na 7
tomvankus

Mi się też podobał mimo kilku wad. Więcej tej mojej czcigodnej opinii zapraszam na: ;P
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/04/triple-9-2016.html

tomvankus

Filmy można oceniać po ich premierze i nie należy tego zmieniać. Ogranicza to różnego rodzaju trollowanie, ocenianie z czapy itd.
Jeśli widziałeś film przed jego premierą to zawsze można ocenę wystawić gdy będzie to możliwe...

marmi_2

niektórzy mieszkaja za granicą , a tam dużo wcześniej są wyświetlane filmy plus mamy festiwale i przed premiery i piraty
więc kolego daruj sobie

kadim_filmweb

Mam na myśli premierę światową, mam nadzieję, że taką właśnie uwzględnia Filmweb do odblokowania ocen.
Osoby, które widziały dany film na jakimś festiwalu czy pokazie za granicą przed jego oficjalną premierą można zapewne policzyć na palcach jednej ręki drwala po wypadku. Piratów przed premierą światową też zwykle nie ma, jak się jakiś zdarza to jest to wyjątek.
Także podtrzymuję swoje zdanie z zaznaczeniem, że chodziło mi o premierę światową (myślałem, że to oczywiste).
Pozdrawiam.

marmi_2

to nie jest poważny portal filmowy

ocenił(a) film na 5
kadim_filmweb

tak, to nie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones