PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1142}

Psy

7,7 211 612
ocen
7,7 10 1 211612
7,4 36
ocen krytyków
Psy
powrót do forum filmu Psy

Film jest klasykiem polskiego kina akcji. Nawet dla widzów, którzy gardzą polskim kinem jest to pozycja obowiązkowa. Teksty z filmu stały się legendarne i prawdopodobnie niektórzy ich używają nawet nie wiedząc, że to teksty z Psów. Plejada gwiazd polskiego kina wręcz aktorstwo na najwyższym poziomie. Świetnie się bawiłem. Polecam. Gładko 8/10.

ocenił(a) film na 10
I_am_E

Święte słowa. Ten film każdy Polak powinien obejrzeć (jak i również drugą część filmu) i się przekonać, że Polacy jak chcą to potrafią nakręcić dobre kino akcji.

ocenił(a) film na 9
I_am_E

Powiem szczerze, że owładnięty negatywnymi komentarzami na temat "Psów" byłem przekonany o trywialności tego dzieła i aż do dzisiaj pomijałem tą produkcję. Z ciekawości oglądnąłem i muszę powiedzieć, że film jest rewelacyjny. Co więcej czuję się zmuszony przyznać rację, gdyż nie miałem najmniejszego pojęcia, że z tego filmu polega aż tyle kultowych dialogów, które są bez przerwy używane na co dzień na każdym kroku. Dlatego też w pełni zgadzam się z Twoją opinią.

I_am_E

Nie wiedziałem co o nim sądzić, prawie nawet złapałem za jakąś retrospektywę w czasopiśmie, ale całe szczęście, że był tu krytyk który powiedział co jest pięć

ocenił(a) film na 7
I_am_E

Uważam, że Psy są słabszym filmem niż Kroll, bo widzę tu więcej fragmentów pod publikę, których Pasikowskiemu udało się uniknąć w debiucie i przedstawić esencję swojego credo.

ocenił(a) film na 1
I_am_E

To ma być klasyk polskiego kina? Właśnie obejrzałem kilka minut tego syfu i odpadłem. Nie dałem rady. Prostacki, durny, aktorstwo przerysowane jak wszystko inne w filmie. Nie pojmuję, jak ta produkcja mogła zostać "kultową"...

ocenił(a) film na 9
I_am_E

Krytyk filmowy XXDDDD

ocenił(a) film na 7
I_am_E

krytyk filmowy xDDDD o ku r wa XDDDD to już moje wysrywy, które pisałam na imdb mając 12 lat były bardziej merytoryczne.

ocenił(a) film na 10
I_am_E

kino akcji? raczej dramat polityczny

ocenił(a) film na 7
I_am_E

Jak ktoś oglądał Sarę to łatwo stwierdzi że rola Agnieszki Włodarczyk była o wiele istotniejsza, ciekawsza i lepiej poprowadzona niż rola Angeli w "Psach". W ogóle ten konflikt pomiędzy Angelą, a Franzem był totalnie absurdalny i zrobiony na siłę.
Jeśli chodzi o same udawane sceny seksu z nią to była porażka totalna. Gorzej się tego pokazać nie dało. Bez porównania wątki erotyczne wykonano lepiej w Sarze. To dosłownie przepaść.
Jednak ogólnie film 7/10. Głównie za dobre teksty, które stały się klasyką i pomysł z bronią maszynową pod koniec filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones