PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8977}

Psychoza II

Psycho II
7,1 7 535
ocen
7,1 10 1 7535
6,8 5
ocen krytyków
Psychoza II
powrót do forum filmu Psychoza II

jak w temacie - jak uważacie, kto był rzeczywistym mordercą w Psychozie 2 ? Po obejrzeniu filmu nie mam pewności, a jak przejrzałem różne fora to widzę że również i inni mają te same wątpliwości co ja. Zatem : Norman czy ta jego ''nowa'' matka ? Fakt, że Norman nawet rozmawiając z psychologiem ''odpływał'' i rozmawiał z matką, ale czy to już świadczy o tym że to on zabijał ? A kilka scen, np. z morderstwem chłopaka w piwnicy gdy Norman w tym samym czasie siedzi zatrzaśnięty na strychu ? A scena, gdy Norman i psycholog stoją na podwórku a ta młoda panna jest podglądana przez kogoś w domu ?

Wg mnie to świadczy o tym,że zabójcą była ta babka którą w ostatniej scenie kasuje Norman, zresztą chyba sama o tym mówi w kuchni, gdy stwierdza że musiała chronić Normana czy jakoś tak...

Jak myślicie ?

mecenas17

Tez sie wacham walsnie w dobrym momencie mi sie usnelo obudzilem sie jak tak mloda kobieta dzgala nozem Normana bylo femonenalne chociaz usnalem chyba w najlepszym momencie ale i tak uwazam ze psychoza2 jest lepsza od jedynki

mecenas17

Prawdę mówiąc sam też się pogubiłem. Może zarówno ona jak i on zabijali. A może tylko ona, w końcu powiedziała że go chroniła. Ale jednak to on ją zabił łopatą.
Może jest to specjalny zabieg, aby widz miał wątpliwości.

ocenił(a) film na 8
Wiceq

Zabijała tylko ta starsza kobieta. Jedynym zabójstwem Normana była akcja z łopatą.

piotral_2

I nikt jej nie poznał że to starsza kobieta a nie facet????

użytkownik usunięty
mecenas17

nie no przez cały czas zabijała ta - jak sie okazało - prawdziwa matka Normana, czyli siostra pani Bates (jeśli dobrzez zrozumiałem to co mówiła na koniec filmu). Aha, a Norman jak sie o tym zorientował to raz że wściekł się że tamta mu zabiła tą dziewczynę (co go lubiła) a dwa znów zapragnął mieć "matkę w oknie" i załatwił ją łopatą. no cóż... dziwna rodzina ;p

Przecież to nie ona ja zabiła, tylko ten szeryf.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones