PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8978}

Psychoza III

Psycho III
5,7 3 204
oceny
5,7 10 1 3204
5,0 3
oceny krytyków
Psychoza III
powrót do forum filmu Psychoza III

Trzecia “Psychoza”, tym razem w reżyserii Perkinsa odstaje poziomem od swej poprzedniczki, o oryginale nie wspominając. Niestety wraz z zakończeniem części drugiej zniknęła niepewność, na której można by było zbudować tą opowieść, więc tym razem Norman przez większą część sieka klientów motelu, które na własne nieszczęście pojawili mu się przed nosem.

Jucha spływa wiec po ścianach, choć dzięki roli Perkinsa, nie popada to wszystko w śmieszność i tanią błazenadę, tym bardziej, że Anthony stara się jak może by być pilnym uczniem Hitchcocka – a to zaskoczy ujęciami niemal identycznymi jak z pierwszej „Psychozy”, a to powieli sceny z „Zawrotu głowy”.

To już dalekie echa dawnej wielkości, ale to wciąż całkiem przyzwoity thriller, choć raczej głównie dla fanów spragnionych dalszych losów Normana…

Moja ocena - 5/10

ocenił(a) film na 5
Grifter

Film Hitchcocka to arcydzieło. Dwójka jest niewiele gorsza. Ale część trzecia to porażka.

ocenił(a) film na 5
piotral_2

A co sądzisz o 4?

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

Czwórki nie widziałem. Obejrzałem trzy części i po rozczarowaniu jakim była trójka nie sięgnąłem po czwórkę.

ocenił(a) film na 5
piotral_2

Ale jednak postawiłeś jej ocenę 5/10 więc chyba aż tak źle nie było ;)

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

Nie, ale "jedynka" Hitchcocka to ścisła czołówka moich ulubionych filmów, więc fakt, że jeden z jego sequeli to zwyczajny średniak strasznie mnie rozczarował. Gdyby ten film był jakimś slasherem niezwiązanym z serią to może nawet nieźle bym się na nim bawił, ale jako część legendarniej serii wypada słabo. Może kiedyś jak będę miał ochotę to sięgnę po czwórkę. Poza tym podobno serial "Bates Motel" jest godny uwagi.

ocenił(a) film na 5
piotral_2

Ma pięć sezonów ja widziałem jeden i przyznam szczerze że się wkręcam ;)

ocenił(a) film na 5
piotral_2

A widziałeś bardzo motel?

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

A znasz sekretarz obcy? A jeśli tak to coś sądzisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones