PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1321}

Psychoza

Psycho
8,1 145 278
ocen
8,1 10 1 145278
8,8 36
ocen krytyków
Psychoza
powrót do forum filmu Psychoza

Nigdy nie zrozumiem czym się ludzie zachwycają, dla mnie to tak nudny film, że szkoda słów a ten gościu z siekierą to mnie śmieszył. Ogólnie uważam , że każdy film Hitchocka to tragedia .

ocenił(a) film na 7

kariera nikosia dyzmy 10 . rety czlowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

A jaką miałem dać ocenę ? Przecież to jedna z lepszych polskich komedii . Stawiam ją na równi z Misiem czy choćby z Co mi zrobisz jak mnie złapiesz .

ocenił(a) film na 7

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu no tp zes popelnił teraz potworne bluznierstwo 6 to tak ale nie 10!

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

Jeżeli cały film leżałem ze śmiechu a później mnie od śmiania mięśnie brzucha bolały to musiałem dać 10 .

ocenił(a) film na 7

dalem mu 6 . tekst pt -jakis rudy do pana rozwala , ale do misia to mu daleko

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

Masz jakieś dziwne poczucie humoru bo akurat nie było nic śmiesznego w tym tekście i brzmiał on inaczej- " Romek ? - Jakiś Rudy facet do ciebie " I co niby było śmiesznego w tym tekście bo nie rozumiem . A jak dla mnie film jest na tym samym poziomie co Miś .

ocenił(a) film na 7

dawno ogladalem ale to mnie smieszylo bo bylo to smieszne . niewazne zreszta mis to mis a kariera nokosia to kariera nikosia , nic dodac nic ujac. trzymaj sie

bez urazy !

pozdro

po prostu nie masz szacunku dla klasyki filmu i tyle.

użytkownik usunięty
isobel

W dupie mam klasykę kina . Jak coś mi się nie podoba to o tym mówię .

no i dobrze, masz prawo, kto ci zabroni. ja w dupie mam całą polską (pseudo)kinematografię. szkoda, tylko że nie potrafisz docenić niektórych "staroci"

użytkownik usunięty
isobel

Po prostu nie dam rady obejrzeć czarno-białego filmu.

''Nie dam rady obejrzeć czarno-białego filmu''. To po co się za takie brać i wyzywać od żenady.
Nawet na SS na filmweb widać, że taki jest. Nijaki argument.
Jak ktoś jest tępy i leci tylko na komediach i pseudo horrorach to niech się tu nie wypowiada, takich komentarzy polskich polaczków to jest aż nadto na innych portalach. Nie każde filmy dla każdego. Leć obejrzeć ,,Kariera Nikosia Dyzmy '' 15 raz z rzędu bo tam nikt ci nie musi tłumaczyć co i jak.
Mój mózg wisi do góry nogami jak czytam twoje gimbusowskie komentarze. Widocznie jeszcze z nich nie wyrosłeś.
A i które te filmy dokładnie są żenujące? Ile obejrzałeś?
Nie bierz się za ambitne filmy bo i tak ich nie zrozumiesz. Oglądaj polskie ścierwo i lej ze śmiechu.
Tyle w temacie.

Po prostu konserwatysci;p

ocenił(a) film na 10

Został usunięty !!!

ocenił(a) film na 9
Lukasz_Broda

Juz dawno wrocil jako andrzejek.

https://www.filmweb.pl/film/Absentia-2011-563188/discussion/To+bylo+piekielnie+d obre,2022194?page=2#post_16291079

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones