PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795704}

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Maya the Bee: The Honey Games
6,0 1 315
ocen
6,0 10 1 1315
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
powrót do forum filmu Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Dobrze jest powrócić do młodych lat 90. Nowa wersja Maji, chodzi o animację stoi na wysokim poziomie. W niczym mi nie przeszkadzała odnowiona graficznie Maja.

ocenił(a) film na 8
skibaa10

No idę zaraz na Pszczółkę Maję.

ocenił(a) film na 8
LukerGulson

Wróciłem z kina bardzo piękna bajka, ładnie odświeżona animacja. Najbardziej mi się spodobał śpiew Bartka. Szacun dla tego kto użyczał mu głosu. Maja to wrodzona przywódczyni, nigdy się nie poddaje. Bajka o przyjaźni, współpracy i nie ma żadnych negatywnych emocji. Wioletka była trochę anty-postacią.

skibaa10

Poza tym imie Maja odmienia się Mai ;)..
A film mojemu synkowi (5lat) po 30min filmu znudził się i chciał uciec z kina..

skibaa10

Grafika, w porównaniu z innymi tegorocznymi filmami animowanymi dla dzieci, jest słaba.

ocenił(a) film na 8
Kamil_242

Co ty gadasz? Grafika w Pszczółce Mai jest dobrze zrobiona. Majestatyczne barwy rozchodzą się w całym tle. Niby jakie filmy animowane mają lepszą grafikę? Ty chyba masz wady z odróżnianiem kolorów.

ocenił(a) film na 1
skibaa10

Huahahah!!! To jakaś plastikowa ch ... ia

ocenił(a) film na 8
PunkersPC

Ch....ia to ty jesteś. W d.pę ze wsadż ten komentarz hejterze. Nie podoba ci się Maja to spieprzaj gdzie indziej!

skibaa10

Mai!!!! Nie Maji

skibaa10

Mówcie co chcecie ale stary Dubbing był o głowę lepszy.Nikt nie zastąpi Ewy Złotowskiej ,Jana Kociniaka itd.Dzisiaj chyba biorą ludzi z łapanki.

ocenił(a) film na 8
albireo21

Niektórzy aktorzy są już za starzy do takich ról. Oczywiście są techniki odnawiające głos aktora dubbingowego, ale wolą zatrudnić młodsze pokolenie.

skibaa10

Mnie chodzi o to że dawniej lepiej umieli dobrać osoby do dubbingu.Tak samo jak stara szkoła aktorska była o głowę lepsza niż dzisiejsze Cichopki ,Mroczki itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones