PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795704}

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Maya the Bee: The Honey Games
6,0 1 315
ocen
6,0 10 1 1315
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
powrót do forum filmu Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Zgadzam się bajka pokazuje za dużo negatywnych zachowań. dla mnie była przerażająca w słownictwie i zachowaniu postaci nie mówiąc już o dziecku. Wiele bajek w kinie widziałam ale z taką bajką się nie spotkałam. Rozczarowanie i niedowierzanie

ocenił(a) film na 6
Sylwia_Lawniczak

Nie wiem, komu i dlaczego zależy na przyprawieniu gęby tej niewinnej bajce dla przedszkolaków, ale powyższy post został najwyraźniej opłacony i napisany z konta założonego tylko do tego celu. Tu jest post o identycznym tytule i podobnie absurdalnej treści: http://www.filmweb.pl/film/Pszcz%C3%B3%C5%82ka+Maja%3A+Miodowe+igrzyska-2018-795 704/discussion/To+nie+jest+film+dla+ka%C5%BCdego+dziecka,2973473

Marac

Nie jest opłacony :) napisałam moją opinię pod wpływem tej wypowiedzi bo to była opinia napisana tak dokładnie jak czułam tylko ładnie napisane. Ale przecież ta bajka też ma dobre opinie. Dziwiłam się dlaczego. Jak kto czuje tak pisze i chyba o to chodzi. I tak w ogóle to pierwsza moja opinia jaka udzielilam do jakiegoś filmu pod wpływem innej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 6
Sylwia_Lawniczak

To właśnie wzbudziło moje podejrzenia. A takie rzeczy jak najbardziej się na FW zdarzają, chociaż zwykle dotyczą sztucznego zawyżania oceń a nie zaniżania.

Aha, skoro jesteś jednak najwyraźniej osobą z krwi i kości, to zapytam, bo umieram wprost z ciekawości.

"Wiele bajek w kinie widziałam ale z taką bajką się nie spotkałam"

Możesz wymienić chociaż 5 pełnometrażowych bajek kinowych bardziej niewinnych niż "Maja", gdzie było mniej "negatywnych zachowań" i które nie były dla Ciebie "przerażające w słownictwie i zachowaniu postaci"? Serio pytam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones