PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1320}

Ptaki

The Birds
7,5 92 864
oceny
7,5 10 1 92864
7,3 35
ocen krytyków
Ptaki
powrót do forum filmu Ptaki

opinia

ocenił(a) film na 5

Zastanawiałam się, czego brakowało mi w tym filmie i jak ktoś wspomniał w jednym temacie.. racja,
muzyka. Mimo to, nie zgodzę się że nie miał klimatu, nie nazwałabym tego ogromnym napięciem
czy grozą, ale lekki niepokój mi towarzyszył. Po seansie zastanowiło mnie tylko, dlaczego on tak
długo trwał, skoro moim zdaniem, po za paroma scenami nie miał nic do zaoferowania.. dłużył się,
przykro mi stwierdzić że spodziewałam się czegoś lepszego. I nie chodzi tu o efekty, które
absolutnie nie przeszkadzają w odbiorze filmu, bardziej niespójność wątków, nic się nie łączy, nic z
niczego nie wynika. Kłopoty Melanie ze złą prasą, uczucie nauczycielki do Mitcha, zazdrość matki
do syna, w końcu możliwe połączenie pojawienia się bohaterki i ataków.. fabuła została tylko
dotknięta, nierozwinięta, czy to był celowy zabieg? Jeśli tak, to nie rozumiem tej idei. Z tego filmu
jedyna refleksja jaka mi się nasunęła, to fakt, że człowiek który zawsze był oprawcą, stał się ofiarą
zwierząt. I szczerze mówiąc, w momencie gdy żadna więź między mną a postaciami się nie
nawiązała, nie specjalnie mi było żal ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones