PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318862}

Pudłaki

The Boxtrolls
6,7 12 001
ocen
6,7 10 1 12001
6,7 6
ocen krytyków
Pudłaki
powrót do forum filmu Pudłaki

Film genialny. Kocham animacje po klatkowe i smuci mnie, że ludzie tego nie doceniają. Jak czytałam niektóre wypowiedzi to za głowe się łapałam. Ze bez morału, że nie dla najmłodszego widza. No niestety to jednak animacja dla starszych dzieci i mogli to jednak napisać ale nie zrobią tego by sprzedać więcej biletów.
To tak na wstępie. A tak wracając do tematu. Czy ja tam widziałam nawiązania do bajek Disneya czy tak tylko sobie to wymyśliłam?

ocenił(a) film na 7
mjdg2

moim zdaniem nie, sama animacja bardzo ciekawa

ocenił(a) film na 5
mjdg2

Technicznie film jest bardzo dobry ale fabuła jest pusta i nudna. Wszystkie postaci prócz sympatycznych pudlaków sa mocno odpychające. Film jest bardzo ponury ale jednocześnie nie ma tego ,czegoś' co miała dla mnie rewelacyjna ,Koralina'.

ocenił(a) film na 8
mjdg2

Film cudny i zupełnie się nie zgodzę, że nie dla najmłodszego widza. Właśnie oglądałam z niespełna pięcioletnim synem i był zachwycony. W sumie to żadna inna animacja go jeszcze chyba tak nie ujęła. Fabuła wciągająca, pudłaki sympatyczne, a przede wszystkim pokazane, że dobro i zło nie zawsze jest tak łatwo rozpoznać i rozdzielić (tak jak w Disneyu, którego i tak lubię :P). Mi osobiście podobała się też relacja ukazana między Winnie i jej ojcem.

ocenił(a) film na 5
mjdg2

dlatego ocena taka a nie inna , moim zdaniem dobre animacje i grafika ale dialogi zaprzepaszczone i to strasznie. Jak to się mówi - zmarnowany talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones