PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 673 762
oceny
8,3 10 1 673762
9,2 55
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

Zostałem zmuszony do obniżenia oceny o 2 oczka.Ta scena jest odrażająca, podczas oglądania zbierało mnie na wymioty.Tarantino przesadził.

iniesta019

Cały ten wątek był właśnie moim ulubionym w filmie. Nie jestem gejem, chociaż nie czuję obrzydzenia tego typu scenami. Przywykłem do inności.

iniesta019

W takim razie polecam sobie lepiej obejrzeć Smerfy albo Muminki.

GodWhore

Suche.

marcin261287

Omg, jaka ja zacofana :s Aż musiałam sprawdzić co znaczy "suche" w obecnym slangu.
Cóż, rozumiem (po słownictwie) i po kontekście, że mam do czynienia z jakimś dziaciakiem.
A więc, okej, wyjaśnię. Ja się nie bawię w żadne pyskówki a'la "najbardziej cięta riposta".
Po prostu chciałam zwrócić uwagę na to, że jeżeli ktoś jest aż tak wrażliwy,
to powienien sobie odpuścić niektóre pozycje.

GodWhore

Przecież sama masz 16, czy 17 lat. Wyzywanie kogoś od dzieciaków jest w tym przypadku trochę śmieszne.

Ten tekst jest jak najbardziej suchy, lub jak wolisz - oklepany.

Poza tym nie widzę powodu, aby mieszać te świetne bajki w tego typu prymitywne docinki.

marcin261287

Mentalnie dzieciakiem :F Nigdy nie mówię o wieku biologicznym, bo ma to mało do rzeczy.
J/w. To nie żaden "tekst" - tylko zwykła wypowiedź. I znowu - to nie żaden konkurs na najlepszy
docinek, tak trudno zrozumieć? Oklepany to może być film, kawał, ale nie opinia.
I mało mnie interesuje czy widzisz jakiś powód, czy nie. Ja nie widzę powodu
Twojego komentowania komentarzy, czy pod każdym piszesz "mocne, "słabe"
jak te komixxy z ery wyzywania swoich rodziców Oo Ale nie muszę o tym wszystkich informować.
A twoje kochane bajeczki mogę nawet zmieszać z gównem i nie musisz widzieć powodu.
Takie życie.

GodWhore

Mentalnie zachowujesz się na 13-14 lat, jeśli już przy tym jesteśmy.

Oklepane może być wszystko, od pleców po czyjąś wypowiedź.

Tego typu braki u ciebie wynikają właśnie z młodego wieku i zbyt częstego zadzierania nosa wyżej, niż powinnaś.

marcin261287

Haha. I po co mi o tym piszesz? Co mnie obchodzi twoja opinia?
Ja też bym mogła zacząć wywód o twoim ograniczeniu
przejawiającym się brakiem zrozumienia chociażby kwestii
subiektywnej oceny filmu. Tylko po co? Możemy tak pisać co
o sobie nawzajem myślimy, ale jak już mówiłam, nie mój poziom,
żeby się przekrzykiwać jak w piaskownicy.

GodWhore

Zatem nie wymądrzaj się dziewczynko, kiedy nie masz racji. Znaj swoje miejsce i ograniczenia.

Pozdrawiam.

marcin261287

W czym nie mam RACJI?

GodWhore

Potrafisz ubawić bardziej niż ktokolwiek inny. To co piszesz nie jest suche, a wręcz mokre.
Pozdrawiam,
Wierna fanka Twojego kabaretu.

psychofanka_piratow

Nastolatka ma okres buntu i buntuje się nawet tam gdzie nie trzeba. Przejdzie jej.

marcin261287

No niestety, pewnie przejdzie. Szkoda, bo to wielka strata dla świata komedii lub bardziej parodii.

psychofanka_piratow

Przeceniasz jej umiejętności ;)

marcin261287

Mentor ma okres mentorski i naucza nawet tam gdzie go nie chcą i nie potrzebują.

GodWhore

Dałaś się wciągnąć w pyskówkę z jakimś burakiem. Masz całkowitą rację jeśli chodzi o tą pannę na początku. Jak brzydzą ją takie rzeczy to zwyczajnie znaczy że oglądała jeszcze za mało filmów i jeszcze jest mało "doświadczona". Polecam oglądać filmy dla widzów do 18 roku życia, żeby nie było krwi i przemocy, bo przecież w życiu takie rzeczy się nie zdarzają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
GodWhore

Jedyne wyjście

ocenił(a) film na 10
iniesta019

Zaraz potem jest kultowy tekst - "Zrobię ci z dupy jesień średniowiecza".

ocenił(a) film na 10
leonardofree

tekst legenda, ale to chyba dzięki tłumaczeniu

ocenił(a) film na 8
leonardofree

Widziałem wersję z tym tekstem ale też z innym tłumaczeniem " zrobię ci z dupy wielką schizmę" czy jakoś tak...

ocenił(a) film na 10
armarange

Oryginalnie, po angielsku: "I'm gonna get medieval on your ass."

ocenił(a) film na 8
leonardofree

Oczywiście wersja ze średniowieczem jest tą poprawną na tyle na ile znam angielski

ocenił(a) film na 10
iniesta019

Na tym chyba polega cały komizm filmu. Przypominając tekst Julesa do Bretta (ten, który powtarzał się z "Co?"):
"Then why'd you try to f*ck him like a bitch, Brett? (...). And Marsellus Wallace don't like to be f*cked by anybody except Mrs. Wallace".

Historia pokrętnie zatoczyła koło.

ocenił(a) film na 10
iniesta019

Ale przecież tam nic nie widać, no bez przesady! To jak w American Pie 3 trzymał w ustach psiego bobka było dużo bardziej obrzydliwe. Świetna scena to była, pokrak, teksty , trochę pojęczał i tyle, ile to trwało? Pół minuty

użytkownik usunięty
iniesta019

Jedna z najśmieszniejszych scen w filmie. :))) Obejrzyj sobie "Serbski film", to będziesz wiedział, co to znaczy "przesadzić" i jak daleko od tego był Tarantino.

ocenił(a) film na 8
iniesta019

Uważaj na kopulujące osiołki ;)

ocenił(a) film na 7
iniesta019

opowiedz więcej. lubię rzygających fanów LOTR :)

ocenił(a) film na 10
iniesta019

Jestes krypto-gejem, bo heterycy odbieraja te scene tylko i wylacznie w sposob humorystyczny.

iniesta019

zabawny z ciebie człowieczek

ocenił(a) film na 9
iniesta019

Twoje wyznanie to zawoalowany coming out. I to publicznie... Jestem pod wrażeniem. Gratulacje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones