PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 673 739
ocen
8,3 10 1 673739
9,2 55
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

Nudy.

ocenił(a) film na 8

Nudy. Nudy. Nudy. NUDY! Wyłączyłem w połowie mega dłużącego się spotkania Travolty z ruską zjaraną dzi*ką. Nie wiem co
ludzie w tym widzą.

użytkownik usunięty
MJ_killer

Po prostu oglądasz za dużo filmów z efektami specialnymi, gdzie gra aktorska idzie na boczny plan.

ocenił(a) film na 8

Jednym z głównych powodów tej nudy jest sztywna gra aktorska i zupełnie nie ciekawe rozmowy.

ocenił(a) film na 6

Jakos nigdy nie zauwazylem wybitnej gry, a ogladalem 2 razy. Nie ma sie czym podniecac jesli o aktorstwo chodzi.

MJ_killer

Ale dobrze, że Transformers oceniasz wysoko. Byle do przodu.

ocenił(a) film na 8
marcin261287

A co wam się idioci nie podoba w Transformersach (oprócz wstrzemięźliwości Optimusa od zabijania)?

ocenił(a) film na 8
marcin261287

A no tak, wielki znawca kina bez jakiejkolwiek akcji. Zapomniałem, że tacy ludzie istnieją.
PS Ogląda się filmy dla przede wszystkim rozrywki (również intelektualnej), a nie dla jakiegoś katharsis czy patosu.

MJ_killer

Ty oglądasz filmy tylko dla prymitywnej rozrywki na poziomie Transformers. Na szczęście nie każdy.

Mogę to zrozumieć, ale już nie zrozumiem zakładania tego typu prowokacyjnych tematów.
Chciałeś być ironiczny, ale nie wyszło.

ocenił(a) film na 8
marcin261287

Lepiej jeszcze raz dokładnie przejżyj moje oceny. Tacy jak ty od razu widząc Transformers poprzestają na tym.

MJ_killer

Sam wykluczyłeś się z dyskusji określając mianem "idiotów" ludzi nie uważających "Transformers" za arcydzieło.

Powalająca jest też twoja argumentacja odnośnie filmu, którego nawet nie obejrzałeś do końca.

Z moje strony wszystko. Możesz się miotać dalej sam ze sobą.

ocenił(a) film na 10
MJ_killer

Trafne ale nie przypomam sobie zeby dz**ka byla ruska.

ocenił(a) film na 8
ohnominijoe

Tak wygląda. Z mordy wnioskuję ;)

ocenił(a) film na 6
MJ_killer

Chyba coś mi umknęło.Gdzie tam była zjarana dziwka ?

ocenił(a) film na 8
antje92

Uma Thruman=>Mia Wallace. No wiesz, poster filmu...

ocenił(a) film na 6
MJ_killer

aha o nią Ci chodzi ale ona nie była ani dziwką ani zjarana a o tym żeby była Rosjanką też nic nie słyszałam

ocenił(a) film na 8
antje92

"Tak wygląda. Z mordy wnioskuję ;)"

MJ_killer

Z Twoich ocen wnioskuję, że jesteś opóźniony.

ocenił(a) film na 8
DonAndreas

Z twojego BRAKU ocen wnioskuję, że jesteś trollem.

MJ_killer

Słaba dedukcja, Sherlocku.
Jestem na FW dla forów i dyskusji. Moje wszystkie oceny są zapisane na koncie IMDb.

ocenił(a) film na 8
DonAndreas

Jak miło...

ocenił(a) film na 10
MJ_killer

wypad durny frajerze idioto durny uma jest piekna i wcale t nie jest zadna ruska dziwka idioto glupi

ocenił(a) film na 6
MJ_killer

Ciekawe Rosjanki zarówno jak i Polki maja bardzo różnorodną urodę ... ale ok

ocenił(a) film na 8
MJ_killer

to jest moja ulubiona scena z tego filmu :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones