PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 673 543
oceny
8,3 10 1 673543
9,2 55
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

Pod pozorami że jak bierzesz narkotyki to dzieje się z tobą to co się stało z Mią Wallace czyli
kaszanka to tak naprawdę Tarantino zachęca do brania narkotyków - wyznając zasadę : " Narkotyki
są super ale trzeba znać umiar" Krótko mówiąc zachęca do brania narkotyków. Hehehe.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Idąc tym tokiem myślenia: Spielberg w Szeregowcu Ryanie przekonuje, że wojna jest fantastyczna tylko trzeba przeżyć.

SatoCous

Podkpiwasz sobie, ja mówię całkiem serio.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Oczywiście, że promuje bo to jest inteligentny i świadomy człowiek a przedstawienie sprawy w taki sposób jak to opisałaś czyli " Narkotyki
są super ale trzeba znać umiar" jest odpowiednim podejściem do kwestii narkotyków.

Assurbanipall

Naprawdę? A to nie jest przypadkiem tak, że deprawuje młodzież tym swoim przesłaniem? Ciężkie narkotyki naprawdę wyniszczają organizm i wcale nie jest łatwo znać umiar. Jak już się wciągniesz w to , to chcesz więcej i więcej i nie masz umiaru w tym.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Oczywiście że wyniszczają ale taka np heroina z dobrego źródła wyniszcza organizm dużo mniej niż alkohol, który oprócz amfetaminy i rozpuszczalników wdychanych jest największym trucicielem. Wychodzenie z ciągu alkoholowego to porównywalny a czasem nawet większy koszmar niż z ciągu heroinowego. Naprawdę, tyle że hera i koks (czyli te tzw. narkotyki ciężkie) dużo szybciej uzależniają psychicznie i jeżeli ktoś ma zamiar po nie sięgnąć (szczególnie po heroinę) powinien być człowiekiem wystarczająco dojrzałym fizycznie i psychicznie, odpowiedzialnym, mieć świadomość tego czym to się wszystko może skończyć (tak nawiasem mówiąc ja się nie zdecydowałem co nie znaczy że kiedyś nie spróbuję.) Złą sławę narkotykom przynoszą ćpający smarkacze szukający w ćpaniu remedium na wszystko.

Assurbanipall

O.K, może i tak.

nudecroft

Czyli w takim razie każdy film coś propaguje, promuje.

Robaczek_12

Być może każdy film coś propaguje ale w tym wypadku chodzi o narkotyki.

ocenił(a) film na 10
Robaczek_12

Kolejny trol

Kotek_haker

No cóż...nie pierwszy i nie ostatni raz tutaj xd

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Ale wy macie nasrane w głowach od tej telewizji , targetem tego filmu nie jest taki wafelek jak ty tylko dorosly swiadomy czlowiek , nawet jesli 10000 gimbusow sie przez ten film przećpa TO CO? 10000 IDIOTOW MNIEJ JEZU CO ZA STRATA NE ZASNE W NOCY , hahahah co wy macie w głowach , juz nie mowiac o tym ze masz taka wiedze w temacie narkotyków jakbys sie nasluchal starych bab w szkole , stary zapisz sobie motto zyciowe nad biurkiem " nie znam sie nie wypowiadam sie " i zerkaj tam kilka razy dziennie


panczerek

Nie wiem czemu ty gościu mnie się czepiasz, napisałam prawdę, coś ci się nie podoba? Wiem że narkotyki szkodzą a Tarantino przedstawił to nieco koloryzując. Nie wiem czego szukasz chyba dziury w całym, więc ten swój protekcjonalny ton możesz sobie wsadzić, stary.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Nie wiesz babo co to koloryzowanie skoro twoja wiedza opiera sie na stwierdzeniu " wiem ze narkotyki szkodza " powtarzam to nie jest film kierowany do ciebie zapisz sobie to motto ktore ci polecalem powaznie ,bo pieprzysz o ze tarantino zacheca do cpania a on sobie robi jaja bo to nie film dla dziewczynek od anime skoncz pieprzyc usun ten watek whatever nie oglupiaj innych

panczerek

Już ci mówiłam że czepiasz się nie potrzebnie. Właśnie powinieneś przyznać mi rację a nie krytykować więc już lepiej się nie produkuj, tym razem już koniec.

panczerek

To że Tarantino propaguje narkotyki w swoim filmie jest to jasne jak słońce i tu nie ma co dyskutować w tej kwestii. To jest po prostu oczywiste. A ty uczepiłeś się tego zupełnie niepotrzebnie, widać musisz się strasznie nudzić i lubisz się kłócić z innymi. Zająłbyś się czymś pożytecznym a nie wypisywaniem bzdur i odgrzebywaniem starych postów, koniec.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

TARANTINO PROPAGUJE NARKOTYKI ZBRODNIARZ , ZROZUM DZIECINKO "PROPAGOWAC" ZNACZY ROZPOWSZECHNIAC IDEE , TO JEST FILM GANGSTERSKI OD 18 LAT , GANGSTERZY UWAGA TU SIE MOZESZ ZDZIWIC LADUJA W KINOL JAK ODKURZACZE I WALA PO KABLACH JAK DZIECI Z DWORCA ZOO JAKBY W TWOIM ANIME JAKAS ANIMKA SE WSZAMALA KWASA I ZACZELA UDAWAC SONGO OVER 9000 TO BYLOBY PROPAGOWANIE , TY SIE UCZEPILAS SIEROTO A JA CI USWIADAMIAM DEBILIZM TWOJEGO PRZYTYKU EWENTUALNIE JESLI SIE ZGODZE Z TOBA TO TEN WATEK MOZNA NAZWAC SPAMEM WIEC DO KOSZA PROSTO W SMIETNIK I CHU

panczerek

Po co ci ten caps lock? To jest wyjątkowo infantylne i głupie. Znowu czepiasz się mnie i to bezpodstawnie i wciąż uporem maniaka drążysz swoje. Zachowujesz się jakbym obraziła twojego Guru Tarantino a tak nie było. Dobra już lepiej nic nie pisz bo sam się obnażasz.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

NIE ZADAJE SIE ZE SZTYWNIAKAMI WIEC MOWIE DUZYMI LITERAMI ZEBY ROBOT ZATRYBIL ALE MISSION FAILED , TAK JAK POWIEDZIALEM JESLI JA MAM RACJE TO JESTES GLUPIA JESLI TY MASZ RACJE TO ZAKLADASZ TEMAT NA BEZSENSOWNYM TRUIŹMIE I TYLKO O TO CHODZI ZEBY CI USWIADOMIC JALOWOSC DYSKUSJI Z TAKA TEZA NIE DO OBRONIENIA ALBO KTOREJ NIE TRZEBA BRONIC , NIE ZAKLADAJ WIECEJ WATKOW NA TYM FORUM BLAGAM

nudecroft

Mia dostała ataku, bo wzięła ten rodzaj narkotyku niewłaściwą metodą. Nie chce mi się sprawdzać, co to było, ale wzięła go nosem, a należało chyba go wszamać.

borzo30

Ten narkotyk którego wzięła Mia powinien być podany dożylnie a nie nosem.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

HAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAA MISTRZOWIE 10/10 NIE MAM PYTAN HAAHHAAAGAHAAAAGAGAGGAGAGAAGAGAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAH ZE SIE ZLAPALEM NA TAKI TROLLING

panczerek

No i co to niby miało być te twoje hahahah??? Co do mojego przedostatniego postu to oczywiście domyślam się tego że tak było z tym narkotykiem ale to powód abyś robił z siebie błazna.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

TO POWOD ZEBYS ROBILA Z SIEBIE BLAZNA A Z BLAZNOW SIE SMIEJE :D DALEM CI TIP NA GORZE CO MASZ ZAPISAC NA KARTECZCE , DO IT

panczerek

Dobra, dobra tym razem kończymy.

A tak apropo tej scenki, Mia podkradła ten narkotyk Vincentowi a to był ten ciężki narkotyk i stąd wnioskowałam że podaje się go dożylnie tak jak ten którego podał sobie Vincent w samochodzie.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

PRAKTYCZNIE RZECZ BIORAC TO BYLA MĄKA :D ZRESZTA CHYBA POMYLILAS KOMU ODPOWIADASZ BO JA NIE PISALEM NIC O TEJ SCENIE HAHAHAHAHAH :D

ZAKONCZE TO PUENTA " NARKOTYKI SA SUPER TYLKO TRZEBA ZNAC UMIAR I UWAZAC NA POLICJE "

panczerek

No i dobra, Fine!

ocenił(a) film na 9
nudecroft

co za roznica czy narkotyk wciagnela by nosem czy podala dozylnie? dozylnie by poprostu szybciej trafil do krwiobiegu przez co mialaby wiekszego kopa. Gowno wiesz dzieciaku a sie wypowiadasz. "NARNOTYKI SZKODZO" doucz sie w temacie a dopiero potem nawracaj

ZlyStati

Co ty pieprzysz facet?? Coś ci się nie podoba? A co może nie napisałam prawdy że narkotyki szkodzą? Dla przykładu np po marihuanie gnije wątroba i obumierają komórki mózgowe a co dopiero twarde narkotyki. Tak więc doucz się a dopiero później krytykuj!

ocenił(a) film na 9
nudecroft

na kółku różańcowym ci opowiadali o tym, że po marihuanie gnije wątroba? Od marihuany jeszcze inkt nie umarl ale od czytania twoich wypocin można strzelić sobie w łeb więc jeśli tak bardzo chcesz pomagać ludziom. Zamlicz.

ZlyStati

Głupi jesteś gościu, a to że od marihuany gnije wątroba jest to udowodnione i dawno stwierdzone. Lepiej się już nie produkuj tutaj bo kompromitujesz się tylko. BTW, poczytaj sobie dobrą książkę "Pamiętnik narkomanki" tam jest szczegółowo opisane co dzieje się z osobą która jest na głodzie narkotykowym, zamiast mnie krytykować.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

no jestem ciekaw co człowiek jest w stanie zrobić dla działki marihuany ;)

ZlyStati

No, to sobie poczytaj; warto.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

Moze nie musze, bo mieszkam w holandi i znam z autopsji? Co moze zrobic? hmm zastanowmy sie. Moze wziac ze soba 10euro pojsc do sklepu i poprostu kupic? pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
nudecroft

Moze nie musze, bo mieszkam w holandi i znam z autopsji? Co moze zrobic? hmm zastanowmy sie. Moze wziac ze soba 10euro pojsc do sklepu i poprostu kupic? pozdrawiam

ZlyStati

No raczej w Holandii tego nie kupisz (książki), za to zajarać tam można i to całkiem legalnie.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

po co mam kupowac ksiazki o czyms o czym wiem z wlasnego doswiadczenia? z kazdym kolejnym zdaniem pograzasz sie coraz bardziej

ZlyStati

Nikt cię nie zmusza do kupowania, to jest biograficzna książka opisująca losy kobiety która popadła w uzależnienie, zdaję się od morfiny jeśli dobrze pamiętam. Bardzo cierpiała z tego powodu bo narkotyk powodował duże spustoszenie w jej organizmie. Książka jest napisane ku przestrodze, przed ciężkimi narkotykami jak np heroina. Wcale nie zamierzam cię zniechęcić do brania tylko chcę powiedzieć że są skutki uboczne i więcej jest skutków ubocznych z brania niż zalet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones