PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180490}

Punisher: Strefa wojny

Punisher: War Zone
6,1 22 334
oceny
6,1 10 1 22334
4,8 8
ocen krytyków
Punisher: Strefa wojny
powrót do forum filmu Punisher: Strefa wojny

Film kiepski. Marna fabuła chociaż aktorzy nieźli. Po seansie spodziewałem się średniej na poziomie 4.6 ale najwidoczniej inni filmwebowicze byli mniej surowi

ocenił(a) film na 9
sub7

akurat wprost przeciwnie, to jest jedyny film trzymajacy sie komiksu

ocenił(a) film na 4
neprosti

mozliwe, ale film byl slaby. Poprostu nie trafił w mój gust

ocenił(a) film na 9
sub7

to ze nie trafił w twój gust to nie znaczy że jest słaby, to samo mogłbym powiedzieć o "ojcu chrzestnym" mnie sie sienie podoba

ocenił(a) film na 3
neprosti

No akurat wprost przeciwnie do Twojego wprost przeciwnie.

Ten film ociera się o poziom filmów video, z czerstwymi dialogami, idiotyczną fabułą i akcjo-parodią.

Przy pierwszym Punisherze to szmelc.

sub7

Nie lubię tych którzy to podważają czyjąś opinię o filmie, jak ty tutaj. Pomimo tego zgodzę się, że film kiepski dość jest. Chciałam wyłączyć gdy zobaczyłam Jigasawa - jego twarz to absurd - co ja oglądam? Ale kurde jakże ładnie zrobiona buźka Jigasawa którego momentalnie porównałam do Jasona Voorheesa (Piątek trzynastego -niekończąca się saga o chorym mordercy, który nie potrafi umrzeć, a jego twarz w późniejszej części wygląda na okropnie pozszywaną jak Jigasawa). Albo Punisher wyciąga nóż z ciała swojego kumpla wcześniej wołając: nie możesz umrzeć. A jako policjant musi wiedzieć, że wyciągnięcie ciała obcego z krwawiącej rany spowoduje jeszcze większy krwotok. No ale po chwili pomaga umrzeć koledze celując pistoletem w jego głowę.

ocenił(a) film na 3
sub7

Pelna zgoda, film cienki jak sik pajaka - mialem wrazenie,ze cofnalem sie do czasow gdy krolowal VHS -Segal, Van Damme itp...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones