PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562677}

Punkt zwrotny

The Ledge
6,7 9 041
ocen
6,7 10 1 9041
Punkt zwrotny
powrót do forum filmu Punkt zwrotny

Słaby, szkoda czasu. Nic odkrywczego tam nie ma. Momentami wręcz nudny. Końcówka aż się prosi o jakiś zwrot akcji, drugie dno, a tu nic , lipa, nuda...
Film nie wciąga.

drfalck

No mnie wciągnął na tyle, że chciałem zobaczyć jak się skończy. Niemniej, był strasznie mdły i nudny. Wątek nie najgorszy, jednak przedstawiony w najnudniejszy możliwy sposób.

ocenił(a) film na 8
henrycze

I jeszcze tak mdło i nudno na koniec skoczyl. Zeby chociaż jakieś salto zrobil albo przynajmniej dał nura na glówkę. A tu nic . Tak normalnie do przodu, jakby nie można bylo inaczej skoczyć. Tak jakoś weselej
Ach. Nuda Panie ,nuda

HRA

No, no i jeszcze żeby szybcy i wściekli 6 podjechali i go uratowali to by było super.

ocenił(a) film na 9
drfalck

Nie miał to być film akcji.
Mówisz, że film nie zaskakuje, ale ja byłem w niezłym szoku jak się okazało, że gość skacza zanim złapią tego fanatyka.
Pokazywałem ten film znajomym i oni również byli przekonani, że skończy się inaczej. Myślę, że jest to jedna z największych zalet filmu, jeżeli jest on nieprzewidywalny. Szczerze mam już dość filmów, w których cała "akcja" wygląda tak, że wszystko jest dobrze, później wszystko sie pieprzy i na koniec główny bohater wszystko ratuje i jest git.

ocenił(a) film na 7
drfalck

Szukasz akcji to oglądaj filmy z tej kategorii.To był dramat i był dobry. Ciesze się że powoli pokazują iż wiara katolicka ma swoich fanatyków którzy są równie niebezpieczni jak wyznawcy innej religii. Ślepa wiara prowadzi tylko do wojen i śmierci a ten film pokazał to w najsubtelniejszy z możliwych sposobów.

ocenił(a) film na 9
MoniQ7

Film wypełniony emocjami. Zmusza do zamysłu. Spojrzenia na pewne rzeczy z różnych perspektyw. Nudny może być, ale dla osób uznających Transformers'y za arcydzieło kinematograficzne.

Laicikz

Potwierdzam, wspaniały film, nie spodziewałem się :)

ocenił(a) film na 7
MoniQ7

Wszyscy się czepiają wiary katolickiej. A oni byli protestantami. W filmie jest mowa o wspólnocie, której przewodniczył pastor.

bombadil

Oglądnij dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones