PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107854}

Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy

Les Rivières pourpres II - Les anges de l'apocalypse
6,7 19 703
oceny
6,7 10 1 19703
Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy
powrót do forum filmu Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy

Biję pokłony jeżeli ktoś mi logicznie wyjaśni na co komu ta księga, z kąd się biorą nagle setki kilometrów nieużytkowanych tuneli i jak światu zagrozi ich zalanie....jak dlamnie ten film jest oparty na prawach komiki a nie logiki

ocenił(a) film na 7
g1zmoo

Księga po to zeby bylo czego szkuac,a korytarze zeby bylo gdzie biegac.

ocenił(a) film na 8
g1zmoo

te tunele były budowane zgodnie z linią Maginota, poczytaj o tym. To nawet ciekawe. W czasie wojen budowano różne takie "twory" typu tunele, ukryte zakony, bractwa itd. A to zalanie... Jak odkryli tych 4 rybaków, to tam było właśnie takie sztuczne jezioro (też na linii Maginota) w momencie, kiedy ten mechanizm po naruszeniu księgi się aktywował, to najwyraźniej jakaś zapora łącząca ten zbiornik z tunelami się otworzyła, przy odpowiednim ciśnieniu z wielką prędkością się tam przedostała.
Ale to w końcu film, może w rzeczywistości to nie do końca możliwe, ale to w końcu fikcja przecież. Dla mnie film był dobry, choć 1 część lepsza:)
Tyle ode mnie :) Ja to tak zrozumiałam ;)

ocenił(a) film na 7
moira_ginger

Lepiej wyjaśnił to raczej Oli_22.

ocenił(a) film na 8
g1zmoo

A księga... no to jest relikwia unikatowa - dla religioznawcy czy jakiegoś fanatyka dzieł sztuki religijnej to sens życia szukać czegoś takiego. Ludzie mają różne pasje. Fanatyzm to już przesada, ale tacy ludzie istnieją.

g1zmoo

Biję pokłony jeżeli ktoś mi logicznie wyjaśni: na co komu komentarz, którego zarówno język, jak i ortografia bije po oczach?

EwelinaPierwsza

widzę,że nie masz sie czego czepiać- gościu zrobił jeden błąd w wyrazie "skąd" i jak dla mnie jego komentarz jest na miejscu w przeciwieństwie do towjego durnego zapytania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones