PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320890}

Push

6,4 45 809
ocen
6,4 10 1 45809
4,8 5
ocen krytyków
Push
powrót do forum filmu Push

Push 2?!

ocenił(a) film na 6

Lubię klimaty sci-fi, film dobry, fabuła ma potencjał, ale niewykorzystany, oglądając końcówkę miałem wrażenie, że po prostu musi być druga część, szczególnie przekonała mnie wypowiedź Dakoty: "Czuję że ją zobaczymy" (coś w tym stylu :P).

A tu wchodzę, patrzę, i widzę że totalnie nic nie ma mowy o następnej części... Jeśli tak to film wydaje mi się wręcz bezsensowny ;f

użytkownik usunięty
CanQel

a mnie się właśnie taka końcówka podobała, każdy może to zinterpretować na swój sposób, lubię takie zakończenia, podobne do tego w "Obłędzie"

CanQel

Ja też miałam takie wrażenie, że to nie koniec.
Kurcze, chciałabym, żeby była 2 część :)

CanQel

juz 2011 rok a tu nic nie slychac o 2 czesci, cos mi sie wydaje, ze tworcy nie przewiduja kontynuacji, a szkoda ;/

ocenił(a) film na 7
txsxs

taaa, chyba nie będzie. Też czuję niedosyt! Otwarte zakończenie... hmm.. moim zdaniem powinni to dalej pociągnąć.

Gagisa

zwlaszcza ze film ciekawy, nie przynudza, dobre Sci-Fi. przypomnialem sobie o nim wczoraj jak zobaczylem ze Tvn go wyswietli, obejrzalem go chyba juz 3 raz i za kazdym razem bardzo mi sie podoba

ocenił(a) film na 8
txsxs

No tak właśnie go na dysku znalazłem i obejżałem kolejny raz i też się zastanawiałem, czy coś z drugą częścią planowali może, bo faktycznie potencjał jako taki ma i zakończenie otwarte, a tu ni chu, ani widu, ani słychu. Może za mało zarobił, żeby ktoś się chciał bawić w kontynuację....

ocenił(a) film na 8
Jedi_Master

Też miałem wrażenie, że miała być kontynuacja. A nie został on nakręcony na podstawie książki czy coś? bo zwykle filmy na podstawie książek tak się kończą.

ocenił(a) film na 4
CanQel

Zdecydowanie niewykorzystany potencjał. Ode mnie tylko 4/10.

ocenił(a) film na 4
Nightmare_Sally

Ja to odebrałem podobnie, zupełnie jakby w połowie realizacji zdjęć reżyser dowiedział się od sponsorów że obcinają o połowę budżet, oraz że ma skończyć w czasie o połowę krótszym. Tak wyszło dzieło z pomysłem, potencjałem, częściowo dobrze wykonane ale dokończone na odpier...

CanQel

Miały być kolejne części, ale film zarobił zbyt mało na kontynuację.

naka1234

Dokładnie, zamiast pieprzyć o niewykorzystanym potencjale, zaczerpnijcie informacje i ogarnijcie, że MIAŁY BYĆ KOLEJNE CZĘŚCI, tylko film nie zrobił takiej furory i nie zarobił tyle pieniędzy ile myśleli, że zarobi. Dlatego zostaliśmy z niczym, a szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones