PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147262}

Pusty dom

Bin-jip
7,7 22 570
ocen
7,7 10 1 22570
7,9 11
ocen krytyków
Pusty dom
powrót do forum filmu Pusty dom

6/10

ocenił(a) film na 6

w sumie jestem w kropce; 60% filmu wieje nudą i nic ciekawego się praktycznie nie dzieje; później jest dużo lepiej; świetna końcówka; ciekawie nakręcony
Moja ocena: 6/10

ocenił(a) film na 9
Pauleta

za niska

użytkownik usunięty
Pauleta

"60% filmu wieje nudą" to idz do kina i obejrz jak się roboty strzelaja :/

ocenił(a) film na 10

Zastanawiam się, jak osoby o Twoim guście trafiają na takich twórców...Jeśli uważasz takie subtelne kino za nudne, to po co w ogóle się do niego zabierasz? wystarczy wcześniej poczytać.

MotorcycleBoy

pozwolcie ludziom miec wlasne zdanie, nawet jak jest niezbyt przychylne waszemu. To przeciez moglo być nudne. Ja widzialem ten film i też mam mieszane uczucia. nie powiem że był nudny...bardzo ciekawy pomysł na film. wątek milczenia....obawiam się, że to za mało i ktoś mnie wyśle do kina na walki robotów.

ocenił(a) film na 6
Pauleta

hmm... chyba muszę zrobić kolejne podejście do "Pustego domu", to był mój pierwszy film Ki-Duka, widocznie nie był to dobry moment na jego obejrzenie, bo teraz mam już na koncie "Wiosna, lato, jesień, zima.. i wiosna" oraz "Łuk" i niesamowicie mnie urzekły oba, są znakomite

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones