PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147262}

Pusty dom

Bin-jip
7,7 22 570
ocen
7,7 10 1 22570
7,9 11
ocen krytyków
Pusty dom
powrót do forum filmu Pusty dom

Pusty Dom obejrzałem bo był wysoko w moich rekomendacjach, a także spodobał mi się jego opis. Wcześniej z kina koreańskiego oglądałem tylko Oldboya i bardzo mi się spodobał, mój prywatny Top50. Pusty Dom jest jednak inny. Jest to film o przenikaniu się dwóch światów , a takie coś nie jest zbytnio w moim guście. Za dużo abstrakcyjnych zachowań i sytuacji. W końcówce film zaczął się sypać, ale zostaje zgrabnie zamknięty nim wszytko się rozsypało. Oczekiwałem czegoś innego i bardziej realistycznego. Podróż , wolność, konsekwencje działań pary bohaterów. Jednak film mnie zaciekawił i zmusił do rozmyślań. Niewielu filmom to się ostatnio udaje. Doceniam artyzm i kunszt tego filmu ale powrót do niego w najbliższym czasie jest mało prawdopodobny. Film trochę nuży po półgodzinie ale po chwili odpoczynku znowu oglądałem go z umiarkowanym zainteresowaniem.Dlatego też oceniam go na naciągane 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones