PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453802}

Różowa Pantera 2

The Pink Panther 2
6,2 16 659
ocen
6,2 10 1 16659
5,3 3
oceny krytyków
Różowa Pantera 2
powrót do forum filmu Różowa Pantera 2

Pierwszą część remaku „Różowej pantery” z 2006 roku obejrzałem z wielkim bólem. Czerstwe gagi z domieszką słabego aktorstwa popychały mierną fabułę. Kiedy jednak w tv pojawiła się druga część pomyślałem naiwnie „gorzej być chyba nie może?”. Co prawda nie myliłem się - gorzej nie było, tylko tak samo jak za pierwszym razem. Druga część ze Stevem Martinem w roli Jacques Clouseau jest niemal identycznie czerstwa, miałka i nijaka jak jedynka. Clouseau w wykonaniu niezapomnianego Petera Sellersa to był ciapowaty i nierozgarnięty, ale jednocześnie przezabawny inspektor policji. Clouseau w wykonaniu Martina to, krótko mówiąc, wiejski przygłup w stroju policjanta. Zero finezji, zero polotu, zero zabawy. Zgadzam się z opinią, że Sellers nie grał Clouseau, on był Clouseau. Za to właśnie wyłączyłem ten film po około 40 minutach. Ostrzegam więc tych, którzy mają w pamięci Panterę w wykonaniu Sellersa. Możecie się srogo zawieść (znowu!). Szkoda.

ocenił(a) film na 7
nomado

Wychodząc z założenia,że zdecydowana większość kontynuacji jest zazwyczaj gorsza,niż pierwsze ich części,dziwię Ci się,iż podjąłeś się patrzenia na ten film,skoro uważasz "jedynkę" za sprawcę Twoich bólów..Hmmm.Pozdrawiam.

Demolo

Może dlatego, że jestem fanem starych Panter i się na nich wychowałem :). Naprawdę chciałem się pomylić. Chciałem po seansie sobie powiedzieć, że twórcy dali radę i jest to naprawdę zacny remake. Niestety tak się nie stało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones