PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31405}

Ręka Boga

Frailty
7,0 19 462
oceny
7,0 10 1 19462
7,3 6
ocen krytyków
Ręka Boga
powrót do forum filmu Ręka Boga

Film mógł robić jakiekolwiek wrażenie,za bardzo nie wiem na kim chyba na 14-latkach,dwanaście lat temu.Totalny banał,porażka,mielizna scenariuszowa nie wspomnę o wykonaniu i aktorstwie.Filmowe śmietnisko,jeśli szanujesz swój czas i zależy Ci na solidnym spożytkowaniu wolnego czasu OMIJAJ TO BAGNO Z DALA !!! nie ma w tym KRZTY PRZESADY. Totalna tragedia połączona z nieodwracalną stratą czasu,rozczarowania,totalną nudą,nie małym zawodem.To tyle jeśli chodzi o moje skromne przestrogi dla SZANUJĄCYCH SIĘ KINOMANÓW ! pozdrawiam serdecznie.....Omijać szerokim łukiem !

ocenił(a) film na 9
orlando199

Szanujący się kinomaniak właśnie powinien obejrzeć ten film, bo jest bardzo dobry. Świetny mroczny klimat trzymającego w napięciu thirela.

ocenił(a) film na 9
orlando199

Pan orlando199 jest prawdopodobnie mocno niezdrowy i nie warto brać pod uwagę tego co pisze.
Film wyjątkowy, genialny.Zaufajcie mi i obejrzyjcie ten film i napiszcie co sądzicie o recenzji Pana orlando199.
Wiem że są różne gusta, dlatego każdy niech oceni sam ale jest co ogladać a Pan to chyba oszalał Panie orlando199.
Przypuszczam że ma Pan problemy z jakimiś zmysłami ale ja lekarzem nie jestem.
Może oglądał Pan Ręka Boga w towarzystwie wielu osób i nie dało się oglądać, albo może Pan pomylił filmy...

orlando199

Sześć lat temu przestałem zaglądać na filmweb, właśnie z powodu takich debili jak Ty.

Film jest świetny, trzyma w napięciu do samego końca, 8/10.

ocenił(a) film na 2
almodrama

Nie wiem jak można ten film ocenić tak wysoko, wiem,ze o gustach się nie dyskutuje i te sprawy ale no tego nie mogę przebolec, tak okropny film, totalne bagno żeby miało ocenę 7/10 o nieee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones