PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325332}
6,0 66 692
oceny
6,0 10 1 66692
4,8 9
ocen krytyków
R.I.P.D. Agenci z zaświatów
powrót do forum filmu R.I.P.D. Agenci z zaświatów

Jeśli brakuje ci motywacji do obejrzenia ambitniejszego filmu, ten film to zmieni.

ocenił(a) film na 5
grucha777

1 to nie, 5 slabe dam

Martius

Tak same, słabe 5. Szału nie ma, którego się spodziewałam... :)

ocenił(a) film na 5
CeCe

;]

ocenił(a) film na 1
Martius

5 to za dużo dam słabe 1 - porażka na całej linii

ocenił(a) film na 3
grucha777

Ja powiem tak jeżeli ktoś narzeka na "Facetów w czerni" to ten film pokazuje czym mogli być faceci w czerni. Właściwie R.I.P.D. to taka koszmarnie nieudana kalka wspomnianej serii w każdym aspekcie.

grucha777

Właśnie siadam do oglądania.
Jedynka oznacza dla mnie - bardzo zły montaż, bardzo zła muzyka, zła reżyseria, kiepscy aktorzy, zły scenariusz, zła reżyseria i takie tam.
Zobaczę, czy jesteś subiektywny, czy tylko zaniżasz ocenę.
Jeśli tak, to może tu wrócę.

ocenił(a) film na 1
lewig

tak, ten film jest bardzo zły, jedynie montaż nie denerwuje, reszta to dno, nudny humor, śmieszne efekty, głupia fabuła, słaba gra aktorska, obejrzałem do końca, żeby się upewnić, że oglądam najgorszy film w życiu za grube miliony

grucha777

Ten film miał taki być, nie dla polskich buraczków.

ocenił(a) film na 1
teshtoster

to jest papka dla dzieci, jeśli tobie smakuje to możesz mnie tak nazywać, bo średnio mi zależy na opinii kogoś kto kupę uważa za arcydzieło :]

grucha777

5 bez dwóch zdań, ale ja dałem 6 za całkiem niegłupi humor.
Tu nie chodzi o to, że z filmem jest coś nie tak,,,po prostu trzeba lubić takie klimaty.

ocenił(a) film na 7
grucha777

Powinni dodać opcję "podoba się, nie podoba się" specjalnie dla takich jak ty, którym nie chce się oceniać sensownie filmów w dziesięciostopniowej skali.

ocenił(a) film na 6
Machabeusz

Fakt, co to by musiało być żeby dać temu jeden.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones