PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742451}

Rabusie fistaszków

Get Squirrely
3,8 834
oceny
3,8 10 1 834
Rabusie fistaszków
powrót do forum filmu Rabusie fistaszków

Najbrzydsza animacja EVER...

asiancafe

Chyba nie oglądałeś Włatców Móch :P

ocenił(a) film na 1
Wolfram29

no w tej kreskówce te postacie to jakieś koszmary

asiancafe

Ochydne, samemu zrobił bym lepiej wyglądającą animacje niż to coś.

Artemisek

Dla mnie masakra!!!!! Najgorsza animacja a fabula dno!

asiancafe

Krótkometrażowe animacje studentów wyglądają lepiej niż to coś.

asiancafe

Jeszcze istnieje ,,Foodfight".

asiancafe

Wyjątkowo się zgodzę. Uwielbiam animacje, ale to wygląda i zapowiada się beznadziejnie :|

asiancafe

Delfin Plum...

asiancafe

Światowa premiera z 4 dni, a Wy już się wypowiadacie? Może tylko plakat wygląda beznadziejnie, ale sam film się obroni...

gunia5

widziałem trailer przed hotelem Transylwania 2 :<

ocenił(a) film na 1
gunia5

Byłem wczoraj na przedpremierze tego filmu i jest naprawdę pod względem graficznym okropny,a teksty były bardzo żenujące i nieśmieszne.1/10

asiancafe

Widać młody jesteś i nie widziałeś Bajek z mchu i paproci.

kaymann

Patrzę przez pryzmat dzisiejszej technologii i możliwości.

asiancafe

Wtedy też mieli zdecydowanie większe możliwości niż to co zrobili ze Żwirkiem i Muchomorkiem. Wystarczy porównać ich z Krecikiem, który o ile kojarzę zaczął powstawać wcześniej.

kaymann

Żwirek i Muchomorek nie byli tacy źli, przynajmniej ich przygody miały jakiś urok.
Po obejrzeniu zwiastunu tego czegoś ogarnia mnie jedyne zażenowanie i odraza...

Ellerena

No cóż, ja tego uroku znaleźć tam nie mogłem. To koszmar mojego dzieciństwa. Zdecydowanie wolałem Jacka i Agatkę oraz Balbinkę.

asiancafe

Do tego plagiat z Bee-Movie.

asiancafe

Wygląda jak foodfight ;_____;

ocenił(a) film na 1
Rosemary_25

i obie te animacje wyglądają na gry komputerowe

ocenił(a) film na 10
asiancafe

Ten film jest najlepszy na świecie!!!!!!!!! Bohaterowie bardzo przyjazni i maja wielką wolę walki . Dubbing polski też wyszedł dobrze.

fanseriarli10

Czułem, że będzie badziewie, bo premiera w Polsce wcześniej niż na świecie??? Toż to szok!

asiancafe

inne brzydkie animacje poza Rabusiami Fistaszków, Foodfight są jescze Delgo, Krudowie czy jescze Kocurro

MorsPilot

Klopsiki i inne Zjawiska pogodowe

ocenił(a) film na 1
asiancafe

-Happy Wkręt
-Krasnoludki i trolle
-Ben 10
-Generator Rex

ocenił(a) film na 1
asiancafe

Rycerz blaszka pogromca smoków

asiancafe

laleczka Barbie

asiancafe

Czerwony kapturek prawdziwa historia

asiancafe

Sausage Party

skinu01

dla dorosłych ale bardzo obleśne

asiancafe

Beavis i Butthead. To także brzydkie

asiancafe

Mambo Lula i piraci..

asiancafe

Jeszcze w 2008 roku ukazała nam się brzydka kreskówka graficznie zbliżona do gier komputerowych pt. "Miejskie szkodniki"

asiancafe

Nie wszyscy mają budżet i możliwości Pixara. Czasami też zła animacja, czy kreska potrafi dodać świetnego klimatu i nie powinno oceniać się FILMU po samym zwiastunie. Kiedyś leciał serial Action Man (www.filmweb.pl/serial/Action+Man-2000-97076), animacja była przestraszna, ale jako dzieciak, nie zwracałem na to uwagi i się jarałem. Później był też 'Czerwony Kapturek-Prawdziwa historia', gdzie animacja też pozostawiała wiele do życzenia, a mimo to odniosła ogromny sukces.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones