PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 167 772
oceny
8,0 10 1 167772
7,5 34
oceny krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

Rewelacyjny film,genialny! Hoffman zagrał wiadomo-genialnie-ale nie można umniejszyć super
roboty Cruise'a który świetnie pokazał całą postać Charliego-jego gniew,egoizm a potem
przemianę,powinień dostać co najmniej Złotego Globa bo bez jego fantastycznej gry aktorksiej
film nie byłby taki dobry.

ocenił(a) film na 8
elizawolanin5646

Cruise zagrał dobrze? Naprawdę? Moim zdaniem co najwyżej poprawnie, choć nie wiem, może to tylko mnie irytuje ta aktorska maniera lat 80' i 90'. Ale Hoffman już rzeczywiście znakomity.

ocenił(a) film na 10
Gromzi

Brakuje mi słów żeby opisać ten film, tych aktorów. Jak napisała przedmówczyni obydwaj byli świetni, fenomenalni!!! Może należało by oglądać i poznawać czyjąś grę aktorską od początków ale taki skok z teraz a 26 lat wstecz to jakby ktoś w gębę człowiekowi dał. Dla mnie +10 nadto co jest możliwości oceny. Polecam gorąco każdemu kto tego filmu nie widział.

ocenił(a) film na 8
elizawolanin5646

Cruise zagrał jak na niego bardzo dobrze, szkoda ze teraz gra w jakiś dziwnych filmach a Hoffman pokazał najwyższą klasę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones