PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 167 760
ocen
8,0 10 1 167760
7,5 34
oceny krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

a mnie strasznie denerwuje ten pocalunek w windzie, po co go chciala pocalowac :/

ocenił(a) film na 8
pochodnie

Chciała żeby ją przeleciał , ale jednak nie ciągnęło go do tego :P

ocenił(a) film na 8
pochodnie

Nie wiem, moze chciala mu "wynagrodzic" nieudana randke.. Nie mam pojecia, tez sie nad tym zastanawiam. Pozdr :)

ocenił(a) film na 8
pochodnie

Moim zdaniem było jej szkoda Raymonda, może chciała mu pokazać jak to jest, wiedziała, że bardzo chciał iść na tą randkę..

ocenił(a) film na 9
pochodnie

To ja powiem tak: wiedziala ze pewnie nie bedzie mial nigdy okazji nikogo pocałować, więc dała mu to doświadczenie.

ocenił(a) film na 9
Gruszyn

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 8
pochodnie

Pociągał ją w jakiś sposób i tyle! Mnie też zdenerwował ten pocałunek, tak ni z gruszki ni z pietruszki. A może nie podoba nam się po prostu również sposób zachowania takich dysfunkcyjnych ludzi. Ten pocałunek był taki brzydki, nie filmowy, co innego pocałunek z Charliem, to na pewno dobrze by wyglądało w każdej sytuacji.

ocenił(a) film na 9
pochodnie

Może to był pocałunek z litości, współczucia, a może chodziło też troszkę o ciekawość, chwilowy impuls, może podziw. Ludzie nie zawsze zachowują się racjonalnie, a moim zdaniem ten pocałunek był całkowicie niewinny.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Krychu__M

Moim zdaniem ani z litości, ani z pociągu. To nie był jakiś namiętny pocałunek, może z ciekawości, dla zachowania pięknej chwili, a może właśnie żeby wynagrodzić mu nieudaną randkę. Mi się bardo podoba ta scena .

ocenił(a) film na 9
kozowsp

Mamy bardzo podobne zdanie.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
pochodnie

Bo to dobra kobieta była

ocenił(a) film na 7
rezzou

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones