PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679920}

Rakieta

The Rocket
6,7 1 829
ocen
6,7 10 1 1829
6,8 4
oceny krytyków
Rakieta
powrót do forum filmu Rakieta

Wspaniały film!

ocenił(a) film na 8

Gra aktorska Ahlo i Kia rewelacyjna!
Wielu wybitnych aktorów powinno brać lekcje.
Zupełnie inny film od tych,które są na tapecie w multiplexach.
Polecam! Nie będzie to stracony czas!

ocenił(a) film na 9
wilkhum

Też dorzucę się do pochwał jeśli chodzi o aktorów, szczególnie oczywiście młodych ale reszta też pokazała się z jak najlepszej strony, polecam obejrzeć :)

ocenił(a) film na 8
Louis_EX

Dokładnie!

wilkhum

Dopiero teraz obejrzałem i film rzeczywiście dobry.

Młody w kilku scenach normalnie dał popis gry aktorskiej, nie ma co gadać.
Zwróćcie uwagę na scenę przy końcu kiedy nie pozwalają mu wystrzelić tej rakiety i babcia zaczyna krzyczeć, że ojciec nie powinien mu pomagać, bo dzieciak jest zły i wszyscy zginą.
Mały to słyszy i krzyczy w tłum z pytaniem, kto mu pomoże tę rakietę wystrzelić. Scena trwa kilka sekund, ale chłopak na początku wygląda normalnie, a potem głos mu się łamię i widać napływające łzy do oczu. Rewelka.

Film nie jest komedią, ale poprawia nastrój. Plus piękne ujęcia i oryginalność, czegoś innego niż amerykańska papa.

7/10

ocenił(a) film na 9
wilkhum

''Rakieta'' !? Sam tytuł nie wywołuje entuzjazmu ale spróbować można - no i poleciało i!!! ...OCZU ODERWAĆ NIE MOGŁEM! Rewelacyjnie, na pełnym luzie, grające dzieciaki. Rewelacyjna babcia, rewelacyjny ''James Brown'' - cały film rewelacyjny i ten straszny podtekst ukazujący zniszczenie Laosu po amerykańskim napadzie - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 8
wilkhum

Ja się zgadzam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones