PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768001}

Ralph Demolka w internecie

Ralph Breaks the Internet
6,8 34 198
ocen
6,8 10 1 34198
6,4 26
ocen krytyków
Ralph Demolka w internecie
powrót do forum filmu Ralph Demolka w internecie

Jakie macie pomysły na Wreck-It Ralph 2?
Ja nadal trzymam się moich pomysłów z 31 mar 2014 17:46 ;)
sequel opowiadałby o tym jak salon gier podłącza się do internetu, dzięki temu wszystkie postacie z salonu mają dostęp do internetu czyli zaczęli by oglądać filmy, czytać książki, przeglądać śmieszne zdjęcia i filmiki. Ale cóż jak w takich filmach bywa pojawił by się wróg wirus komputerowy i tylko połączone siły wszystkich postaci z gier (którzy nie zostali zainfekowani) pod przywództwem Ralpha, Vanellope, Felixa oraz Calhoun mogą pokonać tego przerażającego potwora, i na dodatek pomogą im postacie z innych gier (PC-etów, konsol) np. Mass Effect, Uncharted itp. którzy dostali się przez internet. :)

Drugi pomysł opowiadałby o tym jak przez przypadek w jednej grze pęka ekran i postacie mogą się wydostać do świata realnego (oczywiście ze swoimi mocami). i tu mam różne pomysły bo mogą przez przypadek wydostać się do świata zewnętrznego budząc przerażenie wśród graczy. Co powoduje, że te postacie są zabierane do rządowego laboratorium z którego muszą uciec (głównie komizm filmu opierał by się na tym, że byliby całkowicie nieprzystosowani do realnego świata). lub mogli by się wydostać i zobaczyć co się dzieje a tam okazuje się, że świat jest atakowany przez kosmitów i znów postanawiają użyć swoich mocy by uratować świat tym razem prawdziwy :)

nieznajomy43

Już mamy odpowiedź, że akcja będzie rozgrywać się w Internecie :D
A co do drugiego pomysłu... wydaje mi się, że te postacie nie mogłyby przeżyć poza światem wirtualnym. Skoro utrata życia w nieswojej grze jest już wyrokiem, to co dopiero wyjście z kabli do zewnętrza.

nieznajomy43

Mój pomysł :
INTRO :
Rok 2015, Nowe technologie, Nowe urządzenia...
Akcja rozgrywa się w Internecie...
Johnny Watson (( Bohater )) Jest naukowcem w świecie wirtualnym... Wkrótce po upadku gier z (( Roku tych sugar rush, wreck-it ralph gier Wiecie )) Został awansowany na głównego naukowca...
Postać ta wygląda : Ma czerwone oczy, Szalone włosy, Czarny fartuch z kamizelką i w końcu na to, co czekaliśmy... Ściągnął on wirusa o nazwie 434 (( przez przypadek )) Chciał on skonstruować broń o tej nazwie...
Jednak ta broń miała od początku szalony plan... Wkrótce po 3 miesiącach wirus zaatakował bunkier naukowców i strzelców... (( Strzelcy byli tacy jak z warface, takiej gry... Jak nie znacie to sprawdźcie ))
Strzelcy bronili się jak tylko mogli, Jednak wirus się rozmnożył... Potem wirus miał : Jako głowę - Komputer (( Ekran zielony, Twarz czarna )) Miał też szczypce, Skrzydła, Kończyny jak u pająka

Resztę możecie dokończyć jak chcecie... Nie mam więcej pomysłów...

nieznajomy43

1 pomysł jet dobry może nie wyszukany ale dobry. A 2 jest słaby

ocenił(a) film na 7
Doberman_Polska

mam świadomość. jak pisałem oryginalnie nie byłem świadomy jakim oklepanym schematem jest porwanie do rządowego laboratorium. :P

nieznajomy43

Hehe, Disney chyba czyta polską wersję filmwebu, bo "wykradł" twój pomysł ;)

ocenił(a) film na 7
antonego

Zobaczymy czy skopują też drugą połowę, bo na razie brak w trailerze Felixa oraz Calhoun i wirusa. :P

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

Pokazano wirusy w tym trailerze (na samym końcu co ta dziewczyna mówi wanelopie o przyjacielach) https://youtu.be/R5fMi9OpiYo

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

[SPOILER] SPOILER SPOILER Wiadomo już oficjalnie że wirus Ralpha będzie przeciwnikiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones