PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 880
ocen
7,2 10 1 82880
7,5 28
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Roznice

ocenił(a) film na 7

Ogladalem wczoraj ten film na Polsacie + teraz koncowke ponownie i to co dziwne to to ze wystapily
3 roznice miedzy tym w Tv a w kinie.
1. Tablica na ktorej byli wyswietlani rajdowcy wygladala inaczej. W kinie byly podluzne paski z
imionami zas w wersji w TV takie avatary jakie to bywaja w roznych grach.
2. Przed startem wyscigu w kinie zostaly wyswietlane liczby 3 2 1 START! a w tv tego nie bylo.
3. Ekran na ktorym wyswietlano wyscig wyswietlal w wersji kinowej nazwy broni jak ktorys z
rajdowcow ja zdobyl zas w TV byly obrazki tych broni.
Jak myslicie? Czemu wystapily takie zmiany?
Ps. Albo mi sie wydaje albo niektore teksty tez byly inne niz w kinie.

ocenił(a) film na 10
Pargus2000

słabo się na tym znam, ale często gęsto każdy film, nawet animowany ma przynajmniej 2 lub więcej wersji - kinową, tv czy reżyserska. Zazwyczaj różnią się one tylko długością, czyli dodatkowymi scenami których jest pozbawiana np. wersja tv, ale czasami zmiany dotykają również udźwiękowienia (często wersja tv) - zależy kto tłumaczy czy robi dubbing. Co do zmian wyglądu poszczególnych elementów jak np. usunięcie opisów broni czy odliczenia startu to sam nie wiem dlaczego pokuszono się o taki zabieg -- może ktoś z forumowiczów bardziej obeznany na tej płaszczyźnie udzieli Ci konkretniejszej odpowiedzi :)

ocenił(a) film na 6
Pargus2000

może było to związane z tym że jest to film skierowany też do dzieci a im nie powie nic szybko pojawiający się napis bo trochę wolniej czytają tym bardziej w krajach nie anglojęzycznych bo zakładam że w kinie była pisownia oryginalna czyli np zamiast Ralf-Ralph

użytkownik usunięty
Pargus2000

Mi się wydawało że inni aktorzy dubbingują O_O

ocenił(a) film na 9

Mi na początku też tak się wydawało, ale to pewnie dlatego, że oglądałem Ralpha wieki temu, a swoją pamięć odświeżyłem niedawno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones