Dla tych wszystkich, którzy bełkoczą coś o propagandzie...

Ciężko mi odpowiadać na komentarze i oceny ludzi ograniczonych. Spróbuję. Wojna w wietnamie to jedna z najważniejszych i najbardziej uczących kart z historii stanów. Nic dziwnego, że w filmie padają często pompatyczne kwestie. Tylko, czy w naszych filmach wojennych z kategorii np. "powstanie warszawskie" nie ma polskiej propagandy? Jeżeli chcecie o tym mówić to radzę pierwej zobaczyć gdzie i przez kogo film był nakręcony, warto zweryfikować też tło historyczne. I z jakim założeniem. Wg mnie Rambo jest idealnym filmem i bohaterem na czasy swoje i swojego regionu. Co więcej, wojna w wietnamie nie została ukazana tu jako hołd amerykanizacji. Wręcz przeciwnie. To był błąd. Więc nie pierdo*ić mi tu już takich farmazonów. Rambo 10/10. Dziękuję.

26
 • użytkownik usunięty

  Stany niczego się nie nauczyły i do tej pory robią biznes na wojnach, doprowadzili do stworzenia międzynarodowych grup terrorystycznych.

  Prawda jest taka że wojnę w Wietnamie przegrali podobnie jak inne kraje które najeżdżały Wietnam.

  • To fakt, gdzie pojawiają się Amerykanie tam jest chaos , zło i zniszczenie. Amerykanie dostali ostro w pierd*l od żółtków w Wietnamie i fakt że w istocie Amerykanie przegrali tę wojnę. Woja w Wietnamie była nie potrzebną wojną a Ameryka nic się nie nauczyła. Jak był Kaddafi to wszystko było dobrze a jak Amerykanie weszli i zabili Kaddafiego to wszystko się popieprzyło na tym terytorium gdzie rządził Kaddafi. Amerykanie są pazerni i wszędzie się wpier!@$ją. Kiedyś to się zemści na nich.

   • użytkownik usunięty

    Mści się na nas bo te grupy terrorystyczne uderzają bezkarnie w EU, burdel na bliskim wschodzie zrobili Amerykanie rozwalając Syrię, Irak, Libię a teraz my zlizujemy tego efekt w postaci imigrantów i grup post wojennych bo Państwo islamskie z niczego się nie wzięło.

   • To nie tyle Amerykanie, ile Żydostwo korzystające z militarnej potęgi USA. Amerykanie w nosie mają te wszystkie konflikty, chcą ze swoimi rodzinami żyć w spokoju, chodzić na mecze futbolu, zjeść indyka, zrobić grilla z przyjaciółmi i tyle.
    Konflikty na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej są korzystne wyłącznie dla Izraela, który dzięki temu, że pozbył się rękoma Jankesów Kaddafiego i Husajna (a więc potencjalne zagrożenie dla państwa żydowskiego, bo pod ich panowaniem panował w ich państwach spokój i jaki taki rozwój), spowodował w tych państwach chaos. Z kolei teraz pozostało tam mnóstwo młodych, zdesperowanych byczków, z którymi też nie wiadomo co zrobić, więc poszedł międzynarodowy prikaz, że trzeba ich rzucić do Europy. I tak oto mamy problem z tzw. "uchodźcami". Problem przerzucono do nas, byle Izrael miał święty spokój. I to jest właśnie przyczyna, dla której rządy wszystkich państw europejskich z niezrozumiałych dla przeciętnego zjadacza razowca powodów, wbrew woli ich obywateli i wyborców, mówią, że "musimy" przyjmować, koniec, kropka. Jeśli się weźmie powyższe założenie za całkiem prawdopodobne, wszystko staje się zrozumiałe. Aha, mało tego, poszedł nawet rozkaz, by medialnie przemilczać nawet mnóstwo przypadków przemocy i gwałtów na europejskich kobietach przez tych dzikusów, analfabetów i nierobów, byle tylko ów plan utrzymać.
    Nawet lewica upatruje w tym haniebnym procederze swoje korzyści, bo może się cieszyć swoim multi-kulti, a po drugie ekspansywny islam w krótkim czasie jest zdolny do całkowitego zmarginalizowania znienawidzonego przez wszelkiej maści europejskich lewaków chrześcijaństwa, od którego odwracają się otumanieni przez masonów antykościelną propagandą Europejczycy. Żal patrzeć na Filmwebowych forach na wpisy przeróżnych zagubionych oszołomów plujących na księży, na Kościół, na biskupów i na całe dziedzictwo chrześcijaństwa. Natura nie znosi próżni. Nie będzie chrześcijaństwa, będzie szariat. Żadnego wolnego Internetu, w ogóle żadnej wolności, kobiety (feministki też) zamknięte w chałupach pod kluczem przez swego pana i władcę. Islam to zniewolenie niczym komunizm; to całkowite przeciwieństwo zasad chrześcijaństwa. Ale widać niektórzy oczytani antyklerykalną "Wyborczą", takimż samym "Newsweekiem Polska", "Polityką" i wyedukowani "Tefałszenem" oraz "Polsratem", a także oczarowani Lisem i "Stokrotką" nie rozumieją, że ściągają na nas muzułmański nóż.

 • Stary komentarz ,ale jak najbardziej popieram! Rambo 10/10 a tumany niech dają mniej!!!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o