PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9063}

Rambo: Pierwsza krew

First Blood
7,4 144 163
oceny
7,4 10 1 144163
7,5 24
oceny krytyków
Rambo: Pierwsza krew
powrót do forum filmu Rambo: Pierwsza krew

Scena w Barze

ocenił(a) film na 7

Siemka. Ktoś wie może gdzie mogę zobaczyć albo ściągnąć wersje filmu w której jest scena w tej mieścinie w barze,
Rambo zamierza coś zamówić do jedzenia, ale nikt go nie chce obsłużyć.?

ocenił(a) film na 10
Silasiom

taka scena jest tylko w książce

ocenił(a) film na 7
thomass48

Jestem pewien na 100%, że widziałem tą scenę w jakiejś wersji filmu. Kiedyś ją nawet znalazłem na YT, ale teraz wszystko blokują i usuwają.

ocenił(a) film na 10
Silasiom

widziałem wiele razy ten film w kinie, tv, czy z kompa, mam nawet dvd wydane przez QDVD, i takiej sceny nigdy nie widziałem, szczerze mówiąc to zajrzałem nawet do książki i też tam nie ma takiej sceny (przynajmniej na początkowych stronach) więc mój wpis był błędny. Może jakiś inny film Ci się skojarzył.

ocenił(a) film na 7
thomass48

Jestem w stanie dać uciąć swoją rękę, że widziałem film z tą sceną.

ocenił(a) film na 10
Silasiom

Był taki film z 1981 roku ze sceną, którą opisujesz. Opowiadał podobną historię co Rambo, a scena w barze, tak jak napisałeś, była niemalże wyciąta z książki. Postaram się poszukać tytuł tego filmu.

ocenił(a) film na 8
zulombo

Siemka. Scena w barze została nakręcona ale nie wykorzystano jej w filmie. Na pudełku DVD można zobaczyć zdjęcie jak Johnny stoi z białym, plastikowym kubkiem (kawa? herbata?) co sugeruje istnienie tejże sceny. Podobnie jest z końcową sceną filmu w której Rambo ginie. Dostępna na http://www.youtube.com/watch?v=GKsJLLaDA-k.

ocenił(a) film na 10
Krwawe_dziaslo

podobnie jak ta scena: http://media.salon.com/2010/08/rambo_the_greatest_deleted_scene_ever-460x307.jpg
Stallone kiedyś powiedział, że istnieje wydłużona wersja filmu, która trwa prawie 3 godziny. Mam nadzieję, że kiedyś zostanie wydana na DVD. W takiej alternatywnej i wydłużonej wersji chętnie zobaczyłbym książkowe zakończenie. Co to byłaby za uczta dla kinomanów.

ocenił(a) film na 9
thomass48

Jest w książce.

ocenił(a) film na 10
shamar

na której stronie ?

ocenił(a) film na 9
thomass48

Ciężko powiedzieć bo książki już nie mam ale w e-booku jest na stronie 6.

To jest dokładnie, po pierwszym odwiezieniu radiowozem. Rambo wraca, w stronę miasta i następna scena jest kiedy zamawia w barze.

No i autorowi się chyba pomyliło (choć nie wiem, czy filmowej takiej sceny nie było): tam nie ma nic o nieobsługiwaniu a niechętncyh spojrzeniach miejscowych.

ocenił(a) film na 9
shamar

PS - wychodzi, że taka scena była. W materiałach jest opisana jako usunięta.

ocenił(a) film na 10
Silasiom

"RAMBO" fabularnie bardzo mocno wiąże się z westernem "OSTATNI KOWBOJ" z Kirkiem Douglasem, który to fabularnie "Pierwszą krew" przypomina. Sam przeciw szystkim. Wielki film. A właściwie to oba.
https://www.youtube.com/watch?v=FUGTzfrpMJ4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones