PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9063}

Rambo: Pierwsza krew

First Blood
7,4 144 159
ocen
7,4 10 1 144159
7,5 24
oceny krytyków
Rambo: Pierwsza krew
powrót do forum filmu Rambo: Pierwsza krew

Miałem film na VHS, jest to film akcji, podobny trochę do Rambo. Główny bohater nazywał się bodajże Scott i miał przyjaciela (nazywał się chyba Mac czy coś takiego) i chyba odbijali jakąs dziewczyne z obozu w Wietnamie czy gdzieś i walczyli z całą armią, podkładali pułapki, żeby się tam dostać wspinali się po jakimś wodospadzie a w tym obozie wieszali chyba jeńców na linach nad stawem z krokodylami. Proszę o pomoc w znalezieniu.

ocenił(a) film na 10
mymovielibrary

,,Bez Odwrotu 2 ,, z 1987 roku : http://www.youtube.com/watch?v=VhrtZO7qcFs

ocenił(a) film na 10
bradock

Dzięki Tomek, wiedziałam, że Ty będziesz znał tytuł.

No i że ja tego nie skojarzyłam. Cynthia Rothrock tam była, Matthias Hues i ten młody (wtedy) karateka Loren Avedon i nawet Hwan Jang Lee (co grał w kung fu movie ''Wąż w cieniu orła'' z Jackie Chanem). Świetny film, nie brakuje mu niczego w porównaniu do pierwszej części, jak to większość zwykła twierdzić.

ocenił(a) film na 8
bradock

Dzięki chłopaki, to ten ;)

ocenił(a) film na 10
mymovielibrary

> Jak mnie to już nie dziwi. :-)

Jestem dziewczyną.

ocenił(a) film na 8
karoman4

O faktycznie nie wczytałem się:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
mymovielibrary

Na Filmwebie większość osób myli mnie z facetem i tylko dlatego, bo znam się i oglądam filmy akcji. Jakby światem rządziło przeświadczenie, że ten gatunek jest zarezerwowany wyłącznie dla facetów. Damskie fatałaszki też niby są przeznaczone, jak sama nazwa wskazuje, dla kobiet. Ale pojawia się coraz to wielu mężczyzn odzianych w sukienki, miniówki i z makijażem na pysku.

Również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
karoman4

"No i że ja tego nie skojarzyłam. Cynthia Rothrock tam była, Matthias Hues i ten młody (wtedy) karateka Loren Avedon i nawet Hwan Jang Lee (co grał w kung fu movie ''Wąż w cieniu orła'' z Jackie Chanem). Świetny film, nie brakuje mu niczego w porównaniu do pierwszej części, jak to większość zwykła twierdzić."

Padłem jak to przeczytałem :) Rzeczywiście lubisz filmy akcji, ja nawet o tych ludziach nie słyszałem :D

ocenił(a) film na 10
elkolo

''Padłem'' jest w sensie negatywnym, czy w pozytywnym? Bo nie wiem, jak odbierać Twój komentarz, jako wyśmianie, czy jako pochwałę (nie wiem, czy dobre słowo użyłam, ale niech już będzie)? :)

ocenił(a) film na 8
karoman4

Pozytywnym oczywiście :)

ocenił(a) film na 10
elkolo

A to w porządku i dziękuję. :)

ocenił(a) film na 10
mymovielibrary

"RAMBO" fabularnie bardzo mocno wiąże się z westernem "OSTATNI KOWBOJ" z Kirkiem Douglasem, który to fabularnie "Pierwszą krew" przypomina. Sam przeciw szystkim. Wielki film. A właściwie to oba.
https://www.youtube.com/watch?v=FUGTzfrpMJ4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones