PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 138
ocen
7,0 10 1 72138
6,1 11
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

był królem lat 80-tych :)
Fajne to były czasy okraszone niezłymi filmami.

Czasem żałuję, że urodziłem się w 1985 r. ;)

Ale jakby nie patrzeć to i tak człowiek na tych filmach się wychował....

użytkownik usunięty
buczo85

Otóż to) Ważne, że mamy możliwość aby obejrzeć takie filmy jak Rambo) To nie tylko film akcji ale również film ze świetną wciągającą fabułom której brakuje we współczesnych produkcjach)

buczo85

Dobre czasy lata 80' najlepsze filmy są właśnie z tamtych lat miały to coś klimat i pasje nie to co dzisiaj,ja jestem właśnie z rocznika 82' i zaliczyłem wszystkie tego typu produkcje i jeszcze więcej.Niestety te czasy nie wrócą ale zawsze można sobie przypomnieć te wszystkie klasyki w HD.

ocenił(a) film na 8
king8543

A ja jestem rocznik 79 i uwielbiam akcyjniaki lat 80

użytkownik usunięty
giovanni50

A ja jestem 83 i też nie pogardzę. Ach te stare dobre czasy.

Ja jestem młodszy bo 88, ale trylogie Rambo oglądałem już pierwszy raz jak miałem 7-8 lat ;) Uwielbiam kino lat 80 i 90tych :) Heh te godziny spędzone z magnetowidem

ocenił(a) film na 8
Zigu21

Ja z 84. Stare dobre czasy, kto tam patrzył na fabułę jak była akcja;-). Ponoć Rambo 2-3 jest zakazany w Rosji, ciekawe czemu?;-).

WOLVERINE55

w rambo 3 jest pokazane ze komunisci byli okrutni i brutalni wobec afganczyków. dlatego w rosjibten film jest zakazany

ocenił(a) film na 8
damtypek

I bez znaczenia jest fakt że to prawda... W sumie jak sobie przypominam to główny ,,zły,, rusek zachował się honorowo.

ocenił(a) film na 9
buczo85

Dokładnie. Rambo , Komando , Cobra , Zaginiony w akcji , Terminator , RoboCop , Egzekutor , Predator czy też Specjalista. To było kino!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones