PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 200
ocen
7,0 10 1 72200
6,2 12
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

Oglądałem go 2 razy rambo to nie realistyczny film ( ale i tak jeden z lepszych najlepszy z
filmów akcji ) po 1. Black Hawk kontra Mi-24 to jest śmieszne Mi ma 4 rakiety termowizyjne
jedna rakieta powoduje Wielkie BUM z Blacka brzmi pytanie -to czemu ich nie użył ?bo gdyby
użyło to film by się zakończył ,, Śmierć Ramba'' :-) Black hawk ma 4 rakiety z tego co wiem a
rambo użył ich z 20 razy :D ... Kolejne to AKM-47 (M znaczy modernizowany w filmie występuje
modernizowany) gdy została zabita ta wietnamka to Rambo wzioł Kałasza i wystrzelał nie jeden
magazynek tylko z 4 jak nie lepiej , to co wystrzelił z magazynka pudełkowego to było jak w
BĘBENKOWYM ;-) Tato był w wojsku 15 lat i pokazywał nowym rekrutom ile trwa wystrzelenie
całego magazynka pudełkowego z kałasza z jakieś 1-2 sec. no byli w szoku bo przecież ,,W
RAMBO BYŁO INACZEJ '' hehe Więc to na tyle film bardzo mi się podobał nie chcę być
TROLLem ;-)

ocenił(a) film na 8
Prosiaczek_flmweb

Mnie rozwala scena jak Rambo z łuku ,,upolował,, helikopter(wiem grot był wybuchowy no ale bez przesady). I w ogóle to dziwna broń dla współczesnego komandosa...

ocenił(a) film na 7
WOLVERINE55

,,Stara Szkoła '' :D

ocenił(a) film na 8
Prosiaczek_flmweb

No w sumie tak, on chyba jest pół indinem z tego co pamiętam.

ocenił(a) film na 7
WOLVERINE55

Oj nie pamiętam ;-) Polecam Ci Książkę Rambo-pierwsza krew Dawid Morrell Świetna właśnie ją kończe , warto ;-)

ocenił(a) film na 8
Prosiaczek_flmweb

Zwłaszcza że był to bodaj mi-24 czyli taki latający czołg...

ocenił(a) film na 7
WOLVERINE55

No cóż szczegóły szczegółami ale dobrze się bawiłem ;-)

Prosiaczek_flmweb

To nie był ,,Black Hawk'' lecz Bell UH-1N (ikona wojny wietnamskiej).

ocenił(a) film na 6
Franz_33

A Rosyjski helikopter ścigający Rambo to "ucharakteryzowany" Aérospatiale SA 330 Puma z dodanymi pylonami bocznymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones