PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 198
ocen
7,0 10 1 72198
6,2 12
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

Złote Maliny

ocenił(a) film na 7

Co za szmaty je przyznają?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Masterboy

"Światło w mroku" jest filmem o żydach i holokauście a dostał 3 złote maliny w tym za najgorszy film. No i te "nagrody" nie przyznaje ani hollywood ani krytycy tylko zwykli ludzie. Następnym razem radzę zapoznać się z tematem a nie pisać głupoty.

Lukasz_Broda

Jesteś naiwny jak dziecko.

ocenił(a) film na 10
kacper4008

Ci ludzie którzy przyznali złote maliny Rambo, to GORZEJ NIŻ SZMATY!!! TO PSYCHOLE BEZ GUSTU I CO NAJWAŻNIEJSZE ROZUMU!

ocenił(a) film na 4
Julla02

Czyli ty przyznałaś te maliny ?

użytkownik usunięty
Lukasz_Broda

O co ci chodzi facet? Dobrze gada! Pieprzyć tych durnych mainowców!!! Nie ma to jak niszczyć komuś karierę tą przeklętą nagrodą!

ocenił(a) film na 8
kacper4008

Dla mnie pierwsze 3 części Rambo to kultowe filmy i G.wno mnie te maliny obchodzą:)

ocenił(a) film na 9
ElTomeko

Maliny wymyslono przez krytykow zeby czyms zapchali mordy swoje

deconstramus

A krytyków wymyślono by zgraja kiepskich aktorów, reżyserów, scenarzystów, etc. miała się czym zająć.

ocenił(a) film na 6
marcin261287

Haha, ale poplynales :D

jasiu15

Sama prawda.

ocenił(a) film na 6
marcin261287

Jesli dla Ciebie jedyni krytycy filmowi to ci z filmwebu, to moze i prawda (choc nie do konca, bo niektorzy sa ok). Ja znam wielu wspanialych, wartosciowych, dzieki ktorym odkrylem wiele filmow, o ktorych byc moze nigdy bym nie uslyszal. I to sa ludzie, ktorzy umieja ogladac filmy i o nich pisac. Uwierz mi, sa ludzie, ktorzy wiedza o filmie wiecej niz Ty.

jasiu15

Nie mam na myśli domorosłych krytyków z portali typu Filmweb. Mowa o profesjonalnych krytykach, z których większość zaczynała w branży filmowej, ale bez powodzenia, dlatego zostali krytykami.

ocenił(a) film na 6
marcin261287

Nie wiem nic o "wiekszosci krytykow" i malo mnie interesuje, gdzie zaczynali. Mam swoich ulubionych i z przyjemnoscia ich czytam. To jakas dziecinna teoria, ze ktytyk to ktos, komu nie udalo sie w branzy filmowej. Najczesciej to sa po prostu dziennikarze, ktorzy kochaja filmy i umieja o nich pisac.

jasiu15

To nie jest dziecinna teoria, lecz fakty. Nie twierdzę, że to są nieudacznicy wylewający tylko jad (nie wszyscy na pewno), ale tak to się przedstawia.

ocenił(a) film na 6
marcin261287

To tak jakby o aktorach powiedziec, ze zostali aktorami, bo nie wyszlo im w prawdziwym zyciu :) podejrzewam, ze to jakis aktor powiedzial tak kiedys o jakims krytyku, ktory napisal niepochlebna recenzje i tyle...

jasiu15

Twoje porównanie jest bez sensu.

ocenił(a) film na 6
marcin261287

zastanow sie nad nim, a zobaczysz, ze jednak nie. To dobra analogia :)

marcin261287

Możesz podać jakiś konkretny przykład. Bo równie dobrze mogę napisać, że 50% twórców tego filmy miało syndrom Downa i dlatego jest tak lipny.

NickError

Konkretny przykład na co?

marcin261287

Profesjonalnego krytyka, który zaczynał w branży filmowej, ale bez powodzenia, dlatego został krytykiem.

NickError

Znajdź parę bardziej znanych nazwisk i sam do tego dojdź. Nie kryją się specjalnie, że byli statystami lub początkującymi aktorami.

marcin261287

Czyli rzucasz niczym niepopartą tezę i każesz mi udowodnić, że jest prawdziwa? Nie tak działa dyskusja.

NickError

Ja jestem pewny swego i zwyczajnie nie chce mi się ponownie szukać.

marcin261287

Czyli wiem, ale nie powiem. Gdzieś tak czytałem w Internecie, więc to musi być prawda.

NickError

Nie wiem co czytałeś i nie interesuje mnie to.

marcin261287

"Znajdź parę bardziej znanych nazwisk i sam do tego dojdź."
Napisałeś coś, czego nie możesz potwierdzić i chcesz, żebym ja to potwierdził. Ale ja się z tym nie zgadzam.

NickError

Tobie bardzo na tym zależy, więc do dzieła.

marcin261287

Kto przyznaje "złote maliny" filmom takim jak Rambo? Odpowiadam...lewacy.

adimem

Błyskotliwy wniosek. Długo nad tym myślałeś?

marcin261287

Błyskotko-tliwe krótkie zdania. Długo nad nimi myślałeś?

adimem

Niedługo. Twoje wypowiedzi nie zmuszają nikogo do myślenia... są po prostu głupie.

marcin261287

Odezwał się ten, który zmusza /chyba kijem/ do myślenia innych ale siebie nie zdoła...ale widzę po twoich wypocinach, ze ciebie do wszystkiego można zmusić, ale nie do myślenia.

adimem

Nie mam zamiaru cię do niczego zmuszać. Chcesz być idiotą w internecie/życiu codziennym to sobie bądź. Wolna wola.

marcin261287

Korzystasz ze tej wolnej woli pełnymi garściami i swoje marzenia o byciu pierwszym wśród popaprańców czy jak wolisz idiotów uskuteczniasz skutecznie, co nie jest trudne dla osobnika twojego pokroju.

ocenił(a) film na 4
deconstramus

A wiesz że maliny nie przyznają krytycy ?

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

Nie, tylko pasożyty co chcą wypłynąć na popularności Sly`a,

ocenił(a) film na 10
ElTomeko

Dla mnie też tak samo jak świetna 4-ka

kacper4008

Seria filmów o Rambo jakoś mnie ominęła do tej pory. Dzięki temu mogę film bez nostalgii. Uważam, że te maliny to jakieś nieporozumienie. Rambo 2 jest trochę kiczowaty, a aktorstwo czasem razi, ale to dobry film akcji. No i wcale nie taki głupi jak niektórzy uważają.

kacper4008

ale przejmujecie tymi malinami niech sobie przyznają patrząć na kariere sylwestra swoją dużą kase zarobił i zarabia dalej oras ma wiele fanów co chodzą do kina za rambo 2 film zarobił $300 400 432 $ wiec kwota duża jak na tamte czasy przy budżet:
$44 000 000 $ a reszta filmów który na krecił też swoje zarobiła akto zarabiał i zarabia na filmach kase pokaż mi film kóry zarabia ponad 100 000 000 $ nie mówie że wszystkie ale prawie każdy zarobił ponad te sume wiec widzów miał i to w kryzysie kaset video gdzie zaczynało się piractwo vhs wiec i tak dużo kasy z kin zarobiono patrzmy na sumy nie na krytyke malin tez mam ich w dupi banda debil jak by aktór był zły i złe filmy krecił to kazdy film tyle kasy nie zarabaiął a zarabia wiec niech pokażo mi nagroda oscar 14 nominacji do oskara najlepszy aktór aktorka a film zarobił 50 000 000 $ suma daje swoje do myslenia moze i grali sobie tam ale czy oscar dostali za liczbe osób w kinie czy byłi moze oni kimsc tam nie wiadomo czym niech przyznają maliny ja do dzisiaj właczam sobie rambo 1 2 3 4 i oglądam z zciekawieniem i klimatem ten filmy wiec nikt mi nie powie to film numer jeden jesli chodzi mi o fim akcji z tamtych czasów wiem moze i bajeczka ale kazdy holly to bajka to tyle

ocenił(a) film na 7
luzarluzaros

Przede wszystkim Rambo 1 jest tylko dobrym i dojrzałym filmem.
2 część jest średnim filmem, ale napakowana akcją z fajnym klimatem.
3 część słaba do której nie chce się wracać jak do 1 i 2.
Nawet zwykli ludzie mają podobne gusta do krytyków:
Rambo 1 1982 imdb 7,7
Rambo 2 1985 imdb 6,4
Rambo 3 1988 imdb 5,7

luzarluzaros

Dostał 300mln za film o budżecie 44mln? Faktycznie musiał być bogiem w tamtym okresie.

ocenił(a) film na 4
kacper4008

Zwykli ludzie. Nie hollywood, nie krytycy tylko ludzie którzy zapłacili i się zapisali do tej hmmm organizacji(?). I trochę szacunku. Nie każdy musi lubić takie filmy jak ty. Niby narzekacie na poprawność polityczną ale jak ktoś skrytykuje wasz ulubiony czy popularny film to od razu go atakujecie bo nie może mieć odmiennego zdania. I nie dotyczy to tylko Rambo 2.

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

Przede wszystkim Maliny są dla beki i nie wiem jak ktoś może mieć o to ból dupy :D

ocenił(a) film na 7
rozkminator

Wiadomo, że dla beki, bo uczestniczą w tych konkursach tylko znane filmy.
Gdyby to było na poważnie wyciągali by do malin filmy klasy Z.

ocenił(a) film na 10
rozkminator

A przyznają je pasożyty co chcą wypłynąć na popularności Sly`a

ocenił(a) film na 10
kacper4008

Twoja ocena to malina. Za co odjoles az 3 gwiazdki. Probuje zrozumiec system zanizania ocen na stronie. Moglbys sprecyzowac swoje zazuty wobec tego dziela.Rambo tofilm akcji. Nie dramat ani dokument, wiec w czym sie nie sprawdzil.

ocenił(a) film na 10
kacper4008

Pasożyty co chcą wypłynąć na popularności Sly`a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones