PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506606}
4,9 32 666
ocen
4,9 10 1 32666
3,1 10
ocen krytyków
Randka w ciemno
powrót do forum filmu Randka w ciemno

Ciągłe bluzgi

ocenił(a) film na 1

Nie powiem żebym nie używał przekleństw, ale ileż można? Kur...a co dwa zdania to jest sposób na sukces filmu? Ja tego nie ogarniam. Za bluzgi będzie 1. Tak może o 3 bym się pokusił.

ocenił(a) film na 1
Telewidz

kur wa co 2 zdania? Psy ogladales czy co?

ocenił(a) film na 1
serbinek26

No takie miałem wrażenie.

ocenił(a) film na 4
Telewidz

Prawda, wyjątkowo dużo przeklinania gorszy. Poza tym Maciąg, sztywna jak kołek i oklepane chwyty, fabuła przewidywalna w każdym calu.

ocenił(a) film na 1
black_silhouette

na jakim swiecie wy zyjecie? obejrz sobie Psy czy Pulp Fiction a nie placzesz bo ktos 5 razy przeklnal

serbinek26

Mnie to bardziej wkurzały reklamy Irving, Limbo, Samsunga, poczty kwiatowej i Aparta niż kilka kur*w...

Sylwo117

W 100% podpisuję się pod "irytacją" nachalną reklamą w filmach (dla niepoznaki zwaną "lokowaniem produktu"). Najazd na filiżankę z nazwa kawy "włoseba", telefon do banku listowego, itp, itd. W filamch z zagranicy są też reklamy, ale wystarczy widoczny na klapce znak jabłka, nie trzeba robić "najazdu" kamerą...

Sylwo117

Dokładnie, co za żenada, we wszystkich polskich komediach są perfidnie wplecione reklamy co 5 minut ;/

ocenił(a) film na 4
serbinek26

Ale Psy to inny gatunek filmu a tu nie ma śmiesznych tekstów więc ratują się przekleństwami które ostatecznie nie śmieszą.

ocenił(a) film na 1
kaka8pl

ale gdyby polski lektor tlumaczyl dokladnie amerykanskei filmy to w kazdym 20 ku..w leci ! No ale jak ktos woli romantyczna komedyjke typu kocham cie bardzo a ty mnie -to gratuluje !

ocenił(a) film na 4
serbinek26

Przyznam ci rację z tym że w amerykańskich filmach przeklinają i nie jest to tłumaczone ale w tym filmie już po przekleństwie jest kolejne bo sceny są strasznie sztuczne.Ja lubię się pośmiać jak klną np.w chłopaki nie płaczą czy innych bo tam jest to mądrzej zrobione.

ocenił(a) film na 1
kaka8pl

ale ja ci przyznaje racje ze te przeklenstwa sa sztuczne - wogole film dno- klnac to umie Pazura czy Dziendziel -ja tylko mowie ze w kazdym filmie leca wulgaryzmy i tyle-pozdro !

ocenił(a) film na 5
serbinek26

lecą lecą,ale nie chodzi o sam fakt występowania a o naturalność czy taką formę przeklnięcia (heh) która nie razi,albo bawi poprostu (dzien swira jest znakomitym przykladem :) ) a tutaj strasznie to bylo widoczne,slyszalne konkretniej.
A abstrachując od tematu-Dereszowska ratowała tą produkcję,nie sądzicie?

ocenił(a) film na 1
evilwoman

no ale Dereszowska glownie przeklinala :))

ocenił(a) film na 5
serbinek26

no wiec wlasciwie pozostalam w temacie.
Niektore sceny bardzo wymuszone i przejaskrawione,ale na tle innych wypadla dobrze.no moze poza tym orgazmem O.o

ocenił(a) film na 3
evilwoman

tak, dereszowska zagrała dobrą rolę. Zamachowski też zagrał porządnie. nawet szyc jakoś dawał radę. Jednak pozostałi aktorzy to dno. Z maciągową na czele.
Oprócz tego fabuła jak dla mnie głupia i naiwna. Ani śmieszne ani mądre. Czyli.. głupie. Nie polecam

ocenił(a) film na 2
Telewidz

Panowie, rozróżnijmy "Psy" od komedii romantycznej. W takim gatunku wszystkie teksty powinny być przesłodzone, mężczyźni szarmanccy, a kobiety łagodne. Tu jest jakieś totalne zaprzeczenie tego stereotypu.

ocenił(a) film na 7
Telewidz

Wydaje mi się, że w przypadku tej produkcji przeklinanie miało być elementem komicznym i podkreślić rozhisteryzowanie nerwowej pracowniczki telewizyjnej. Pokazanie od kuchni w filmie, że "gwiazdki" TV klną jak szewc!
Zdecydowanie bardziej raziły mnie przekleństwa w "Lejdis" i nachalne reklamy w tym filmie!

Telewidz

Prawdą jest to, że najlepiej w tym filmie zagrała Dereszowska, reszta to poziom poniżej przeciętnej.

ocenił(a) film na 1
tacyssup

I znowu to samo. Kuuur...a i kur...a. :))))))))

ocenił(a) film na 2
Telewidz

Tak jest. Również mnie to razi. Dereszowska nie uratowała ten film, tylko go całkowicie pogrzebała. I proszę nie porównywać tego do Psów, bo to zupełnie inny rodzaj filmy, a przekleństwa po prostu nie pasują Dereszowskiej. Zresztą chodzi nie tylko o klnięcie (notabene tak to nawet moi znajomi od piwa nie dają) ale całokształt zachowania. Dostała tak wulgarną rolę, że się w głowie nie mieści. Może dla niektórych klnięcie jest elementem klomicznym, ale w tym przypadku dla mnie nie.

chemas

Dereszowska była koszmarna. Absolutnie najgorsza w tym i tak dennym filmie.
W ogóle stwierdzam, że jest kiepską aktorką. Wszędzie gra Korbę z Lejdis.

ocenił(a) film na 2
kaja84

Cieszę się, że nie jestem osamotniony w poglądach :)

kaja84

Fajnie że i kobiety tak myślą, pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
kaja84

Dereszowska była chyba najbardziej wkur.wiajaca postacią tego hmmm... filmu(?). I nie chodzi o postać jaką miała zagrać, czyli pretensjonalną i wulgarną babeczkę z korpo, która leci po trupach do celu, a w ogóle o przedstawienie postaci.
Sorry winetou, ale w każdej wypowiedzi co drugie słowo to "kur.wa" ??? Ja, nie jestem święty, też klne jak szewc, ale przedstawienie jej postaci było takie sztuczne że szkoda gadać. w jej dialogach, wręcz sztucznie, wszędzie było wciskane słowo "kur.wa", no żenada że hoho

Ogólnie film bardzo kiepski, tj. zrobiony BARDZO PO POLSKU, jak to określam, czyli pomysł na fabułę fajny, ciekawy, wciągający, ale końcowe wykonanie ssie przysłowiową pałkę :-( Końcówka masakryczna. Kompletnie nie pojmuje jak można bylo, w sumie zgrabny film, spieprzyć tak bezsensowną końcówką.

Telewidz

Bluzgi jak bluzgi... Ale... sztuczność tych bluzgów przebija wszystko. To jest tak żenujące, nienaturalne, wymuszone przeklinanie że tego kto im pisał dialogi to bym zwyzywał jak najgorszą parówę

ocenił(a) film na 2
prostareposta

To prawda. Poza tym nie pasują one w ogóle do tego typu filmów.

ocenił(a) film na 8
prostareposta

a dla mnie stanowczo za mało http://www.youtube.com/watch?v=a2hhqOUaCho ;D

jazdowicz2666

prosze ;p http://www.youtube.com/watch?v=4etX-qalCkw

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Telewidz

Tu nie chodzi o bluzgi, ale o to że to kolejny idiotyczny rzekomo zabawny film, nieco tylko lepszy niż Kac Wawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones