PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646805}

Randka z królową

A Royal Night Out
6,3 12 619
ocen
6,3 10 1 12619
Randka z królową
powrót do forum filmu Randka z królową

Przystojny Jack, zabawna Małgorzata a może sama królowa Elżbieta II? Która z postaci Randki z królowej podobała wam się najbardziej? :)

ocenił(a) film na 9
Karolka_29

Osobiście mi najbardziej podobała się rola słodkiej wariatki Małgorzaty. Rola odegrana rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 9
Radzik84

Rzeczywiście świetna :) Podczas sceny w autobusach połowa kina ryknęła śmiechem :D
Elżbieta też niezła, bardzo fajna kobieta, mogłabym się z nią zaprzyjaźnić ;)

ocenił(a) film na 9
Karolka_29

Patrząc kobiecym okiem najbardziej podobal mi się aktor który grał króla ale ze wszystkich Małgorzata podbiła moje serce. Ta aktorka jest rewelacyjna. Elzbieta stonowana i piękna. Ogólnie to wszyscy mi się podobali. Ci mundurowi, ktorzy ich pilnowali też zagrali świetnie. No wszystko bylo super :)

ocenił(a) film na 9
Coolka_filmweb

No tak, panowie w mundurach to poza wszelką krytyką ;) Sami przystojni oficerowie, było na kim oko zawiesić ;)

ocenił(a) film na 10
Karolka_29

Oko najbardziej przyciągał przystojny Jack ale Elżbieta i Małgorzata przepięknie wystylizowane na tamte lata, w pięknych sukniach również przykuwały uwagę.

Karolka_29

Aktorka, grająca Elżbietę, przepiękna kobieta i bardzo dobrze zagrała, świetnie się wcieliła w tak znaną postać, a to nie łatwa sztuka :)

Karolka_29

Wróciłem właśnie z kina i najbardziej urzekła mnie postać Małgorzaty. Zabawna i troszeczkę szalona księżniczka rozbawiała mnie przez cały film ! :)

Karolka_29

Dla mnie wygrywa Elżbieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones