PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7738}

Raport mniejszości

Minority Report
7,3 229 684
oceny
7,3 10 1 229684
7,2 27
ocen krytyków
Raport mniejszości
powrót do forum filmu Raport mniejszości
ocenił(a) film na 8
Nuno33

Dokładnie. Co roku oglądam. Fabuła genialna.

Nuno33

Popieram. Wcześniej owszem, i o ironio były to zekranizowane dzieła Dicka! Pamięć Absolutna i Łowca Androidów.

Nuno33

Bo po Raporcie mniejszości nie ma już naprawdę świetnego filmu s-f. Ostatni dobry film Spielberga. Wojna światów, Moon, Dystrykt 9, Arrival, Marsjanin, Elizjum, Na skraju jutra, Incepcja, Ex Machina, Ludzkie dzieci - wszystko to średniaki.

ocenił(a) film na 7
grzegorz_cholewa

Incepcje przy ocenie 8,3 na 543 005 głosów nazywasz średniakiem ? Gratuluje dobrego smaku

ocenił(a) film na 9
djadamus

Co w końcu z synem tego andertona??

djadamus

Sugerowanie się jakąś głupią tłuszczą. Co za baran. :D

ocenił(a) film na 9
grzegorz_cholewa

Z wymienionych w komentarzu bardzo cenię i lubię Incepcję, Ludzkie dzieci (wręcz najbardziej ze wszystkich), Ex Machinę, Marsjanina. Moon i Dystrykt 9 przyzwoite.
Ale nic nie dorównuje Raportowi mniejszości. Tylko w stosunku do niego muszę się powstrzymywać, żeby za często doń nie wracać i nie psuć sobie tym przyjemności, takim zbyt częstym oglądaniem. Zawsze zaskakuje, gra na emocjach. Jest wspaniały :)

ocenił(a) film na 9
narysujmicos

Amen :)

użytkownik usunięty
narysujmicos

Poważnie? Ludzie dzieci to przecież majstersztyk. Raport mniejszości na pewno oglądałem, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć choćby jednej sceny. Dzisiaj mam zamiar odświeżyć i zobaczymy czy taki dobry jak o nim piszecie.

użytkownik usunięty

No i obejrzałem. Wybitnym dziełem bym tego nie nazwał.

ocenił(a) film na 9

Wszystko zależy od okoliczności i gustu.

Każdy film może podejść lub nie zależnie od nastroju, od chęci. Dla mnie "Raport..." jest naprawdę świetny, ale z każdym filmem, który uwielbiam, mam nieraz tak, że oglądam go któryś raz, i za n-tym razem myślę sobie "Hm... to wcale nie jest takie dobre", a za kolejnym "Jednak poprzednim razem się myliłem" :)
Może następnym razem podejdzie bardziej.

Nuno33

Blade Runner 2048... oraz Pamięć Absolutna z Colinem F- Piękne kino SF... Ponoć nowy Terminator jest świetny, zobaczymy... Lol

ocenił(a) film na 8
peterson78

Pamięć absolutna to tylko remake filmu z Arnoldem S. z 1990.

Nuno33

Ps. Tu bardziej kryminał sensacja wpleciona w przyszłość stąd też taki dobry, no ale SF to fakt.

ocenił(a) film na 5
Nuno33

Przecież fabularnie to jest bełkot nie mający nic wspólnego z science. Broni się tylko jako film akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones