PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219331}

Rasa

The Breed
5,5 9 147
ocen
5,5 10 1 9147
Rasa
powrót do forum filmu Rasa

Niezły ale....

ocenił(a) film na 4

Naiwny, tandetny, przewidywalny ale w sumie oglądanie nie boli. Niestety nie jest to żaden horror i nawet do takiego miana nie aspiruje. Jeżeli zrobienie kilka razy buuuuuuu zza rogu ma mnie wystraszyć to niestety nie działa.
Jako taki sobie przeciętny film powiedzmy.... sensacyjny da się obejrzeć. Nic więcej.

ocenił(a) film na 2
gacek776

No, film na pewno nie wpisuje się w definicję horroru, a niektóre sceny po prostu śmieszyły.

ocenił(a) film na 7
gacek776

Powiem tak, zgadzam się z tobą i nie. Co do przewidywania to masz racje. Już gdy zobaczyłam tą piątkę to wiedziałam że zginie Sarah i Noah :) no i w innych scenach też podejrzewałam ale w sumie film miło się ogląda, nie jest horrorem ;) No trochę mi nie pasują psy, ponieważ w jednej ze scen owczarek wskoczył na Sare a ta na niego popatrzyła. Pies miał raczej słodkie, niewinne oczka, a nie takie straszne jak przypuszczałam :) 7/10 ;D

ocenił(a) film na 8
gacek776

Masz rację - horrorem, nie możemy tego nazwać.
Według mnie, film jest bardzo ciekawy. Spodobało mi się zakończenie, które było dosyć...niespodziewane? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones