PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684294}

Ratchet i Clank

Ratchet and Clank
5,8 3 949
ocen
5,8 10 1 3949
Ratchet i Clank
powrót do forum filmu Ratchet i Clank

Ooooo tak

ocenił(a) film na 9

"umrę jak nie zobaczę" :D to już 11 lat od premiery pierwszej części gry... ale ten czas za....suwa :O

rechaa

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES! Przepraszam za być może przesadzony entuzjazm, ale film o Ratchetcie... YEEEEEEES! No i Todd Fixman pisze scenariusz, czyli o fabułę i humor nie trzeba się martwić (: Tylko postacie jakoś dziwnie wyglądają, ale to "tylko film", możn a się przyzwyczaić.

rechaa

Już się nie mogę doczekać :) Spełniło się jedno z moich marzeń z dzieciństwa :)

Rexus88

Ja nawet nigdy nie podejrzewałem, że zrobią z tego film. Wieść o tym to byl dla mnie szok i zaskoczenie. Jabadabadu!

rechaa

Umrę jak nie zobaczę! Moja ulubiona gra ma Film :D

rechaa

Drugi zwiastun :D
https://www.youtube.com/watch?v=4Y_cY_miDxo
Jeszcze wczoraj miałem sporo obaw co do tego filmu... No cóż, było minęło ;)

Kubak125

Oo rany, muszę zobaczyć, to mi nieco naświetli obraz sytuacji i fabułę (troszeczkę?), bo nie mam zielonego pojęcia, co oni chcą z tym zrobić :D

rechaa

Też nie mogę się doczekać. Fantastyczna seria i pełno wspomnień :)

rechaa

Ja też, jak pozostali, czekam i bardzo chcę obejrzeć. Pamiętam, że w 2003/2004 roku na gwiazdkę dostałem Going Commando i od razu poszedłem przetestować. Pamiętam te brzydkie, skaczące skurkowańce z jednym okiem zabijające oddechem, krakena jako bossa, strzelanie urządzeniem zamrażającym i odmrażającym wodę, walki na arenie i inne takie. Ach, są wspomnienia :)

Micman1995

O kurcze, ukradles mi wspomnienia :) Jedyna roznica ze ja dostalem gre na gwiazdke kolo 2007.

Rexus88

Tylko kilka lat różnicy :) liczą się przeżycia i radocha!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones