PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657700}

Ratując pana Banksa

Saving Mr. Banks
7,2 44 240
ocen
7,2 10 1 44240
6,3 22
oceny krytyków
Ratując pana Banksa
powrót do forum filmu Ratując pana Banksa

Scena rozmowy Walta Disney'a z P.L. Travers skłoniła mnie do głębszych rozmyślań. Może ze względu na osobiste przeżycia akurat ta scena zapadła mi w pamięć najbardziej. Moment kiedy Walt mówi, że dla niego takim panem Banksem jest jego ojciec, który jak sam mówi był wspaniałym człowiekiem, ale w jego głowie zawsze pierwsze skojarzenie na jego temat będzie negatywne. Chyba każdy z nas ma taką osobę, której zawsze chcieliśmy czymś zaimponować, czymś się przypodobać, żeby tylko uzyskać przez nią akceptację, zrozumienie, która powinna nam je okazywać, a jednocześnie jest osobą, która rani nas najbardziej. A co z wami? Macie swojego pana Banksa?

użytkownik usunięty
paprotka95

Ja miałam identyczna sytuacje jak P. L. Travers. Mój ojciec był alkoholikiem i to go zabiło. Nie widziałam go całe życie, ale jak chciałam się z nim spotkać wolał alkohol. To pierwszy film, który mnie tak wzruszył.

ocenił(a) film na 6
paprotka95

Ta rozmowa to chyba najważniejsza rzecz w tym filmie. I kwestia wybaczenia. Nawet nie ojcu a sobie.

ocenił(a) film na 9
paprotka95

Jak najbardziej trafi się taki pan Banks. Również uważam tę rozmowę za jedną z najważniejszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones