PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322862}

Ratunku! Awaria

Be Kind Rewind
6,0 5 800
ocen
6,0 10 1 5800
6,4 5
ocen krytyków
Ratunku Awaria
powrót do forum filmu Ratunku! Awaria

fatalnie...

ocenił(a) film na 3

po swietnych "zakochanym bez pamieci" i "Jak we snie" dostajemy kupe gowna podana na srebrnym talerzu.

Ibrah

smacznego geniuszu kina

ocenił(a) film na 3
CyBerGH0ST

nie zjadlem, ale widze, ze tobie smakowalo. pozdr.

Ibrah

Jak dla mnie "Zakochany bez pamieci" byl calkowicie niestrawny. Natomiast "Ratunku! Awaria" dostal bardzo dobra recenzje w Newsweeku, wiec chetnie obejze.

ocenił(a) film na 4
Ibrah

Zgadzam się. Dwa wcześniejsze filmy Michela były bardzo dobre, szczególnie "Zakochany bez pamięci", dzięki rewelacyjnemu scenariuszowi. Na "Be kind rewind" zawiodłem się totalnie. :/

Ibrah

jak można porównywać "zakochanego bez pamięci" z "be kind rewind"?
to tak jak porównywać rajdówkę z limuzyną. nijak się mają do siebie, a to samochód i to.
dla mnie bardzo dobry film, szczególnie przez jego błyskotliwość i prawdziwy romantyzm - tak, tak! albo to lubisz, albo nie - filozofowanie jest tu bez sensu.

ocenił(a) film na 3
gegop

nikt nie porownuje tresci tych filmow. wszystkie z w/w filmow byly wyrezyserowane przez Gondrego, a ostatni be kind rewind jest wg mnie najslabszym filmem jaki wyszedl spod jego reki. czytaj uwaznie.

Ibrah

czytam uważnie. dopiero zaczynasz mówić merytorycznie. jeśli możesz to uzasadnij pełniej swoją wypowiedź.

ocenił(a) film na 3
Ibrah

Dokładnie tak jak piszesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones