PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96506}

Ray

7,9 55 185
ocen
7,9 10 1 55185
6,8 17
ocen krytyków
Ray
powrót do forum filmu Ray

...z przypadku mozna by powiedziec ze ogladnalem ten film. jednak nie zaluje, na prawde zycze zeby kazdy mial przypadki ogladniecia filmu tego kalibru.

jest to wg mnie jeden z niewielu filmow ktory zasluguje na prawde i w pelni na ocene 'arcydzielo', gra aktorska foxx'a jest po prostu nieziemska - jakby byl rayem. zgadzam sie wiekszosciowo z recenzja. film malo znany a przez to zdecydowanie niedoceniany. szczerze polecam - kazdemu dojrzalemu czlowiekowi. po prostu to trzeba zobaczyc bo jest to twor mistrzowski i wrecz nieprawdopodobny.

ocenił(a) film na 10
tyrael

Także film obejrzałem z przypadku ;) w "Kocham Kino" które zazwyczaj staram się obejrzeć. Co do opinii także całkowicie się zgadzam ;)

ps. Niezły nick ;) Widzę podobne zainteresowania :)

tyrael

Oscarowy film malo znany....dobre :-) choc w sumie patrzac na sukces Avatara i Twilight to masz racje
trzeba zbojkotowac ten plastikowy shit....!

ocenił(a) film na 8
tyrael

Ja też należę do tych, którzy ten film oglądnęli przypadkowo. Według mnie, chyba najlepsza biografia jaka powstała. Film zasługuję na Oscara, przynajmniej za rolę pierwszoplanową.

ocenił(a) film na 9
tyrael

ja obejrzałam wczoraj, za namową chłopaka, bardzo przejmujący. I muszę powiedzieć, że słuszną decyzją było nakręcenie filmu o Ray'u. Można się dowiedzieć wielu rzeczy z życia muzyka, o których wcześniej nie miało się pojęcia. Podam prosty przykład: mało kto wie, że autor hitu 'Hit the road Jack' był niewidomy!!!

Poza tym, wcześniej oglądałam film "Walk Hard - The Dewey Cox Story" i choć nie do końca mogę powiedzieć, że mi się podobał, to dostrzegam pewne podobieństwa między tymi produkcjami! Czy jestem w błędzie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones