PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4497}

Reakcja łańcuchowa

Chain Reaction
6,2 15 455
ocen
6,2 10 1 15455
4,8 4
oceny krytyków
Reakcja łańcuchowa
powrót do forum filmu Reakcja łańcuchowa

Filmy akcji wyjątkowo rzadko są wysokich lotów...Ja "Reakcji łańcuchowej" daję 7 + 1 za
Pieczyńskiego - czyli 8 (nnno...przyznam, że nieco naciągane 8, ale tylko trochę). Natomiast Polak
w amerykańskiej produkcji u boku niekwestionowanych gwiazd to nieczęsta sytuacja. Brawo,
panie Krzysztofie! Sądzę, że dostał on tę rolę dlatego, że jest dobrym aktorem, a nie np.przez
ożenek ; ) Doceniono go i to sukces spory. Tak czy siak cieszy mnie ten fakt, i myślę, że bez
względu czy film się komuś podobał, czy nie - udział K.P. w nim bez zawiści należy oceniać
pozytywnie.

Mangos

Zgadzam się w 100% - nie rozumiem tych niskich ocen jak np.1???Każdy ma oczywiste prawo oceniać filmy według swojego gustu, ale bez przesady. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Mangos

Ja oceniałem 8/10 za całokształt. Oglądałem ten film drugi raz prawie 20 lat po premierze i nadal mnie zaciekawił. Coś w nim jest , pomimo wielu nieścisłości fabuły.

ocenił(a) film na 4
Mangos

Przecież Pieczyński nie ma pojęcia o aktorstwie. Zawsze cedzi przez te swoje zęby, że aż się odechciewa go słuchać.

użytkownik usunięty
Mangos

Też się ciesze, że Polak wystąpił w Amerykańskim filmie, kiedy zobaczyłem go w tym filmie to pojawił się u mnie uśmiech na twarzy, takie rzeczy po prostu cieszą, nie wiem jak to dokładnie określić, świetna sprawa. Jeśli chodzi o film to podobał mi się, lubię tych aktorów i uwielbiam urodę Rachel Weisz, śliczna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones