PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616928}

Red 2

6,8 68 766
ocen
6,8 10 1 68766
5,9 10
ocen krytyków
Red 2
powrót do forum filmu Red 2

Prof. Bailey

ocenił(a) film na 7

Oglądałem na canal + i postać profesora wzbudziła trochę mojej sympatii, wiecie to szukanie fajki, takie roztargnienie. Skojarzył mi się z takim dobrym wujkiem, jakimś takim myślicielem, pisarzem. Czy tylko ja mam takie przemyślenia

ocenił(a) film na 7
Filmo_Widz112

Dobry wujcio tworzy bombę zdolną zabić całe miasto. Zagazowuje cały samolot. Jeszcze bym zapomniał... przez 32 lata zamknięty, oraz zapewne kilka lat przed zamknięciem planował zemstę na zabójcach żony i dziecka. Rzeczywiście dobry wujcio...
Mieli mordercę i psychopatę pokazać jako złego człowieka, który idąc po ulicy wzbudza strach w ludziach? Tak się właśnie składa, że w realnym życiu to ten dobry wujcio posuwa Twoją nieletnią kuzynkę, ten miły ksiądz okrada starych ludzi z resztek oszczędności, ten przystojny choć biedny murarz w piwnicy ma 3 płody w beczce z kapustą.
Także mi się nie skojarzył z myślicielem czy pisarzem, ale właśnie bardzo dobrze pasuje do roli. I sympatii zdecydowanie nie budzi. Cóż - jednak ci o jakich wspomniałem budzą sympatię w takich jak Ty, dlatego tyle tego dziadostwa po świecie łazi na wolności.

conrad_owl

Jak znasz przypadek, że ksiądz kogoś okradł, zgłoś to do organów ścigania. Jak nie - zamknij mordę.

Filmo_Widz112

świetna kreacja Hopkinsa

ocenił(a) film na 7
Filmo_Widz112

Tak się zastanawiam, czy scenarzyści nie inspirowali się w pewnym stopniu postacia Tolkiena...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones