PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601997}

Czerwone światła

Red Lights
6,5 27 956
ocen
6,5 10 1 27956
6,0 3
oceny krytyków
Czerwone światła
powrót do forum filmu Czerwone światła

Dziwią mnie noty wystawiane przez innych użytkowników tego portalu! Świetny thriller z fabułą,
która wciąga i zmusza do myślenia od pierwszych do ostatnich minut. Dobra gra aktorska, bardzo
dobrze dopracowana sceneria i zaskakujące zakończenie! Czego chcieć więcej?
Prawie dwu godzinne kino, a nie nudziłem się ani przez chwilę.

ocenił(a) film na 8
Marcel_30

Potwierdzam. Film wciągający do ostatniej minuty.

ocenił(a) film na 8
Marcel_30

Z tymi ostatnimi minutami to bym dyskutował. Wg mnie końcówka "do bani". Typowe amerykańskie zakończenie. "A mogło być tak pięknie...", bo temat z bardzo dużym potencjałem.

ocenił(a) film na 9
Marcel_30

Popieram, nie wiem skąd tak niska ocena. Uważam, że to jeden z najlepszych thrillerów jakie oglądałam. Fabuła niesamowicie wciąga, gra aktorska Murphy'ego i De Niro świetna. I do tego ta końcówka, nie wiem jak inni ale ja się nie spodziewałam takiego zakończenia. Film jak najbardziej trafił w mój gust i żałuję, że dopiero teraz na niego trafiłam. Jedyne zastrzeżenia jakie mam to do sceny w toalecie.

ocenił(a) film na 8
mandyS

Mam tak samo! Dawno nie widziałam filmu, który tak by mnie wciągnął.

ocenił(a) film na 8
mandyS

Końcówka do bani ale film tak na 8 ;p

ocenił(a) film na 10
Marcel_30

więcej jest ludzi głupich niż mądrych . Stąd zaniżona ocena. Polecam także Przepowiednia film podobny klimat.

ocenił(a) film na 9
Die_by_the_Sword

Jak tylko znajdę chwilę zapoznam się na pewno. Z opisu wnioskuję, że może być naprawdę ciekawy!

ocenił(a) film na 5
Die_by_the_Sword

To prawda że większość to idioci dlatego oceny tego filmu są zawyżone. Film jest tylko średni. Nie zbliża się nawet do Prestiżu.

ocenił(a) film na 10
Aldon

przewyższa go przerażająco

ocenił(a) film na 5
Die_by_the_Sword

Oceniłeś ten średni film 10/10 i śmiesz mówić i idiotach? Weź się chłopaku za siebie.

ocenił(a) film na 10
Aldon

lepiej ty i oglądaj dalej arcydzieła dla ludzi twojego pokroju tzn teletubisie xd

Aldon

Nie jestem głupkiem, lubię dobre kino, ale także dla odmiany, to mniej frapujące mój umysl, niemniej zgadzam się z tobą, film jest średni, dobrze się go ogląda, ale szału nie ma i faktycznie "Prestiż" przy tym filmie to majstersztyk, choć zgoła to nieco inny film, to tematyka podobna. Sama dałabym może z 6.7, bo pewnej części ciala nie urywa.

użytkownik usunięty
Marcel_30

SPOILER ! Czy ktoś mógłby wyjaśnić o co chodziło z tym notesem który Tom odebrał temu facetowi przed teatrem gdzie występował Palladino ?

Też mnie to ciekawi ☺

użytkownik usunięty
rudajolka1

Ktoś już wyjaśniał że były tam informacje o ludziach których potem wywoływał.

To załapałam☺Ale o co chodziło kiedy na pytanie młodej "czego szukamy", Margaret odpowiedziala"czerwonych lampek i rzeczy których nie powinno tu być". Skąd wiedziała czego szukać?co znaczą czerwone lampki? o co w tym chodziło?skąd wiedziała,że notes jest czerwony...itd☺

użytkownik usunięty
rudajolka1

Faktycznie,powiedziała,że szukają czegoś co zakłóca porządek.Czerwone lampki zapalały się wtedy kiedy Tom poszedł do Silvera i był to znak,że można tam wejść. A czy mówiła,że ich szukają i wiedziała,że notes był czerwony? Musiałam coś przegapić. Ale w ogóle ta scena przed teatrem mnie zastanawiała. Skąd Tom wiedział,że ten facet miał notes.

bo Tom był medium/mentalistą czy whatever :P

ocenił(a) film na 8
rudajolka1

Czerwone lampki to była przenośnia, której użyła. wypatrywała ludzi, którzy zachowywali się podejrzanie i tyle. Tom także ich wyszukiwał, tyle, że był wmieszany w tłum. Mógł tak samo zwrócić swoją uwagę na tego gościa.

ocenił(a) film na 9
Marcel_30

Potwierdzam :)

ocenił(a) film na 8
Marcel_30

Trzeba przyznać że to naprawdę ciekawy film, plus naprawdę neźli aktorzy. Więc jak najbardziej polecam.

ocenił(a) film na 8
Marcel_30

Zgadzam się. Film jest naprawdę bardzo dobry, ciekawy i dobrze nakręcony. Jedynie zakończenie mnie rozczarowało.

ocenił(a) film na 7
Marcel_30

Miło się oglądało ale był przewidywalny do bólu, a niektóre teksty szalenie tanie

ocenił(a) film na 4
Marcel_30

zawsze ciekawią mnie wpisy typu zaniżona ocena....

o co chodzi???? jak zaniżona? filmweb ją magicznie zaniża????

czy po prostu jeśli większość ludzi uważa że film był słaby i film ma słabą ocene a ty uważasz że film był dobry to wtedy jest twoim zdaniem zaniżona ocena??? \
nie kolego, z oceną jest wszystko ok tylko ty uważasz że film zasługuje na lepszą ocene.

O co chodzi z tym pisaniem że ocena zaniżona?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones