PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484297}

Red

7,1 126 154
oceny
7,1 10 1 126154
6,0 17
ocen krytyków
Red
powrót do forum filmu Red

Żona lubi komedie. Miałem coś wykombinowac na wieczór. Zasugerowałem się opiniami i oceną. Wytrwalismy do końca w ciężkich bólach. Humor na siłę, drętwy i naciągany. Mało nie usnęliśmy.

ocenił(a) film na 7
pumpalik

Ale to komedia sensacyjna, więc może nie do końca Wasz gust? Trzeba było wyłączyć i puścić coś innego. Skoro nastawiliście się na komedię i Was to nie śmieszyło, to po co się męczyć?

KrecikJ23

Nie, to nie komedia. To parodia komedii, niestety nieśmieszna.

ocenił(a) film na 7
Paraves

Niestety, nie masz racji. To komedia sensacyjna. Ja się po prostu dziwię, że oglądaliście do końca. Trzeba było wyłączyć i włączyć coś innego. Oczywiście, masz prawo do własnych opinii, nie podobało się to ok. Ale po co się męczyć?

KrecikJ23

niestety, mylisz się. by pisać opinię trzeba się pomęczyć do końca. tak jest i już. tylko ktoś co zobaczył całość może "z czystym sumieniem" coś polecić lub nie.

ocenił(a) film na 7
Paraves

No, jeśli chciałeś koniecznie całość, żeby z czystym sumieniem napisać opinię na Filmwebie, to może i tak. Ale z drugiej strony opinia w stylu "filmu nie daliśmy rady obejrzeć do końca" może by się też sprawdziła ;-)? Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones