PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697469}
6,3 14 431
ocen
6,3 10 1 14431
Regression
powrót do forum filmu Regression

Naprawdę główny plakat jest niesamowicie klimatyczny, dawno takiego nie widziałem, chciałbym taki na ścianie mieć :D

użytkownik usunięty
kokon303

Plakat jak plakat. Nic specjalnego.

kokon303

najpierw plakat, potem fabula, a nastepnie obsada przekonaly mnie, aby polowac na ten film :)

ocenił(a) film na 5
tix666

Oby film był tak klimatyczny jak ten plakat.Niestety w przeszłości wiele plakatów próbowało nakłonić widza do obejrzenia filmu,który okazywał się być co najwyżej przeciętny.

mackal83

I tak jest i tym razem. Miałem spore nadzieje, może nawet na coś w rodzaju "Labiryntu", ale niestety, spore rozczarowanie.

kokon303

Dokładnie to samo pomyślałam! :D

kokon303

http://www.goldposter.com/wp-content/uploads/2015/06/Regression_poster_goldposte r_com_2.jpg

I na allegro - są osoby które drukują plakaty z podesłanego jpg. Kilka dni i już wisi :)

kokon303

Proszę bardzo: http://www.lashorasperdidas.com/wp-content/uploads/2015/02/REGRESSION_teaser_low _opcion_b.jpg
Pobierz, zgraj na pendrive i daj jakiemu fotografowi żeby ci wydrukował w wielkim rozmiarze.

cyfrowy_baron

Dzięki :)

cyfrowy_baron

I ja również dziękuję :) Też mi się strasznie podoba. Ktoś odwalił kawał dobrej roboty z tym plakatem. A co do filmu - to owszem, jest tu całkiem sporo klimatu. Ci co piszą że im go zabrakło, pewnie mają na myśli że... SPOILER ...diabeł się jednak nie pokazał, a przynajmniej nie tak jak tego oczekiwali ;)

ocenił(a) film na 7
kokon303

Żeby jeszcze film był tak klimatyczny, jak ten plakat. Bo fabuła i obsada odpowiada mi w zupełności.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Klio_02

tez nie tego sie spodziewalam, no ale.

Klio_02

Serio taki słaby ? :/

ocenił(a) film na 7
kokon303

Film osnuty na faktach. widzialem,calkiem niezly ale nic soecjalnego ( w sensie wooowww!)

itisnotme

A konkretnie na jakich faktach , bo to chyba w filmie nie jest podane? Nie pamiętam tego.

ocenił(a) film na 7
Klio_02

Wg mnie ciekawy. No i było trochę klimatu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kokon303

Wszystkie są niezłe, ale ten główny najlepszy.

użytkownik usunięty
kokon303

Zauważyłem, że jedynie w Polsce (a mieszkałem przez długi czas za granicą na przykład w UK , ale nie tylko) istnieje taki syndrom niedocenienia. Mój boże, plakat pojawił sie w filmie.... i trzeba o tym aż napisać... Mamy straszne kompleksy jako naród, straszne. Ktos z wielkiego kilkudziesięcio milionowego narodu z Europy poczuł się doceniony, bo plakat zawisł w jakimś tam filimie z Zachodu.... Boże jakie to smutne jest..... A najgorsze jest to, że te kompleksy są zupełnie niepotrzbne, bo nie tylko nie jesteśmy od nich gorsi, ale wręcz ich przewyższamy w bardzo wielu dziedzinach (konkretnie np Anglików)... Ale rozumiem, że to są takie komleksy przekazywane z pokoloenia na pokolenie, od stuleci i nie da sie ich zwalczyć niestety. Sam takie miałem, dopóki nie pożyłem paru lat na zachodzie i nie zobaczyłem, jaki tam jest konkretny syf delikatnie to ujmując. Dopiero wtedy doceniłem Polskę. I proszę tego nie traktować jako personalny atak. Tak tylko stwierdzam fakty ogólnie znane zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones