PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628627}

Reguła milczenia

The Company You Keep
6,2 7 679
ocen
6,2 10 1 7679
Reguła milczenia
powrót do forum filmu Reguła milczenia

film widziało małe grono samych znawców :/ aż szkoda gadać bo film zdecydowanie zasługuje na
wyższą ocenę. Może i jest przewidywalny i zbyt optymistycznie pokazuję ze w ludziach jest dobro i
ono bierze górę na tą gorszą stroną, ale poza tym film ogląda się z przyjemnością. Dobra obsada i
dobra gra, dobre ujęcia, dobrze zbudowana wciągająca akcja, dobrze i logicznie poprowadzone
wątki, i coś co mi się osobiście podobało najbardziej realizm, film nie jest przekombinowany.

ocenił(a) film na 5
uleczka_m

a tak oprocz tego wszystkiego - nuda i dluzyzna, panie! ;D
film beznadziejny...
jak mowią, Redford nie musi juz niczego nikomy udowadniac... robi juz filmy tylko jak mu sie chce i tylko dla siebie, co wcale nie musi oznaczac ze robi juz nie wiem jakie arcydziela... A nawet na dziela, niekiedy nie starcza, oraz wcale nierzadko - mozna nawet takie gnioty jak ten - podziwiac...
Koles by dal sobie najlepiej juz pomalu spokoj, zeby po prostu jakby niebylo swietna kariera jaką moze sie poszczycic - nie skonczyla sie totalnym zdziadzieniem...
Po co to jemu i po co to widzom czy nawet jego fanom...no chyba ze chodzi mu wlasnie o to - by pokazac, jak na stare lata mozna jeszcze dziadostwo stwarzac... To jednak by bylo jekies dziwne hobby!

uleczka_m

Też nie rozumiem tej krytyki,film jest naprawdę dobry,napięcie stopniowo narasta,a aktorzy to elita.Shia w roli reportera jest świetny-to nie tylko Sam z Transformersów,ma na swym koncie wiele ciekawych ról,tylko nikt o tym nie wie najwidoczniej-a szkoda.

ocenił(a) film na 5
uleczka_m

ten film to brak logiki i oblesny....ogladalem w wysokiej jakosci i kazda ich zmarcha.....fuuuu
,realizm w tym filmie jak ich 90 -cio letnie ryje po 50 -ciu plastycznych operacjach.
moim zdaniem to film dla starszej widowni, z prosta do bolu fabuly.

sabaabes

Mam nadzieję że i ty doczekasz się i zobaczysz swój 90-cio letni ryj w lustrze. Czego ci życzę z całego serca.

Henryk_Kowalski

W punkt !

ocenił(a) film na 6
Henryk_Kowalski

Świetna riposta!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones