PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1080}

Regulamin zabijania

Rules of Engagement
7,1 18 102
oceny
7,1 10 1 18102
Regulamin zabijania
powrót do forum filmu Regulamin zabijania

Co nie znaczy, ze jest słaby. Film, jak dla mnie świetnie trzyma napięciu, a sceny kręcone w Jemenie są rewelacyjne.
Mimo odgrzanego tematu film ogląda się bez wytchnienia, z to ze jet na faktach tylko dodaje smaczku...

ocenił(a) film na 6
Jerycho

Co prawda sceny nie były kręcone w Jemenie tylko w Maroku, ale zdjęcia i tak bardzo dobre. Film nie wnosi niczego nowego i jest przepełniony amerykańskim patosem, ale Tommiego i Samuela zawsze (no prawie zawsze:) miło się ogląda, tak więc ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 8
Jerycho

Świetnie zrealizowany film sądowo-procesowy, oczywiście to zasługa głównych wykonawców. Chociaż nie obyło się bez pewnych dłużyzn i moralizatorstwa made in USA to ogólnie bardzo dobry . Polecam !

Jerycho

Dokładnie, "Typowy" film sądowy ale zrobiony - ( wraz z rewelacyjnymi zdjęciami podczas strzelaniny) po mistrzowsku z tym czymś co zawsze jest w dobrych filmach amerykańskich, czyli moment zaskoczenia i wywrócenia do góry kołami całej prostej fabule.

Gra TLJ zajebista, widać kto rządzi w tym filmie!

ocenił(a) film na 6
Jerycho

sceny w Jemenie rewelacyjne? no proszę Cie, snajperzy z kałachami którzy strzelają ze 100 metrów? Co to ma być sam w wojsku strzelałem celnie na 300 więc nie trafiać ze 100 to trzeba mieć poważną wadę wzroku lub chorobę Parkinsona. Jak chcesz rewelacyjne sceny walki na tzw.Bliskim Wschodzie to polecam Helikopter w Ogniu.

zrelaxowany85

może mieli przekrzywione lufy ;p

użytkownik usunięty
zrelaxowany85

wystarczy być arabem aby nie trafiać :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones